Nieuwsbrief mml inzake nieuw sportpark Oostrum Voor u ligt het eerste exemplaar van de Nieuwsbrief waarmee wij als gezamenlijke sportverenigingen, WO, KVO enTVO, u op de hoogte willen houden van de ontwikkelingen van de vorderingen op- en van het nieuwe sportpark. Zoals een ieder nu kan zien begint er langzaam iets moois te verrijzen aan de overzijde van de huidige lokatie.We hebben er met zijn allen lang op moeten wachten en menigeen onder u, maar ook bij ons had af en toe de nodige twijfel over de voortgang en waren bang voor de regel:van uitstel komt afstel". Edoch zover is het gelukkig niet gekomen en het heeft er nu alle schijn van dat er iets moois, na een ietwat te lange zwangerschapsperiode geboren gaat worden. Dat de ene geboorte de ander niet is, dat weet een ieder wel. En zo gaat dat ook bij verenigingen waar in samenwerking met en door vrijwilligers de handen uit de mouwen gestoken moeten worden. Bij de eerste aanmeldingen voor vrijwilligers zijn er vele onder u geweest die zich aangemeld hebben. Sommigen in teamverband, andere individueel. Daar zijn we jullie op voorhand dankbaar voor. Maar we zijn er nog niet. Tot op heden kunnen de commissie verplaatsing sportpark en de bouwcommissie tevreden terugkijken naar de opkomst en inzet van de vrijwilligers. Dat er een enkele keer iemand verstek heeft moeten laten gaan, kan gebeuren. Waar we echter wel voor willen pleiten, is het feit dat degene die uitgeno digd is om te komen helpen bij eventuele verhindering dit sowieso laat weten, maar ook voor vervanging zorgt. Immers net zoals bij een geboorte, is het zo dat wanneer de ene kraamhulp verhinderd is, er ongetwijfeld een andere komt. Voor de komende tijd zal dan ook nog op een groot aantal (aangemelde) vrijwilligers een beroep worden gedaan. En mocht u nog iemand kennen of zijn er mensen die dit lezen en ook graag hun steentje willen bijdragen, u mag zich nog altijd aanmel den als vrijwilliger. Dit kan bij Leo Lenssen, tel. 580558. U kunt ook op zaterdag, dan word ter meestal wel gewerkt, eens aanlopen en u eventueel aanmelden. Er is altiid wel behoefte aan "vele handen maken licht werk" en daarnaast zijn vrijwilligers met specifieke bouwprofessie altijd welkom. Ook is nu duidelijk zichtbaar dat het ingezaaide gras er goed op staat en inmiddels de juiste kleur groen heeft gekregen! Behalve de bouwactiviteiten ziin er binnen de verenigingen inmiddels ook leden aan de slag die zich beraden over festiviteiten die er ongetwijfeld zullen gaan plaatsvin den bij de opening van het nieuwe sportpark. Suggesties daaromtrent zijn altijd bij de desbetreffende besturen welkom. Tot zover deze berichtgeving van de commissies. mm 13 mtm

Oostrum's Weekblad | 2000 | | pagina 13