Eerste buitentrainingen Senioren: Donderdags samen van 20.00 tot 21.00 uur! Welpen, F-Pupillen, D-Pupillen en Aspiranten: De eerste training is gepland op zaterdag 19 augustus om 10.00 uur!!!!! Leidstersvergadering De eerste leidstersvergadering is op woensdag 16 augustus om 20.00 uur bij Marion van Dijk. Jongste team KVO Volgend seizoen noemen we de Mini's "Welpen" en doen ze mee met de competitie van Korfbalkring Venray op zaterdag. Zij trainen op zaterdagochtend van 10.00 tot 11.00 uur, of hebben een wedstrijd! Welpen Volgend jaar gaan de Welpen in een zelfde competitieopzet als het voorgaande jaar meedoen. Ze zijn dan wel F-Pupillen. Het blijft een eenvakskorfbal, maar in het komend seizoen werken we toe naar korfbal met een paal van 3 meter (was 2,5 meter) en een kleine mand (was grote mand). Er zijn dan 2 nieuwe F- Pupillen bij, Lizzy Martens en Kelly Koster. Zij trainen op woensdag van 17.00 tot 18.00 uur en hebben wedstrijden op zaterdag. Pupillen Volgend seizoen gaan de Pupillen in plaats van eenvaks, tweevakskorfbal spelen. Er zijn drie nieuwe speelsters bij de D-Pupillen: Sandra Schaap, Seray Creemers en Maud Willems. De laatste twee zijn afkomstig van het Welpen team. Zij zullen af en toe een beroep doen op het Welpenteam (met name de ervaren speelsters) om mee te doen met de Pupillen. Zij trainen op woensdag van 18.00 tot 19.00 uur en hebben wedstrijden op zaterdag. Aspiranten Het komende seizoen gaan ook onze Aspiranten door. Helaas zal onze trainer Joop Ouderland stoppen en zijn we een goede opvolger voor Joop aan het zoeken. De trainingstijd van het komende seizoen is daardoor nog niet bekend. Senioren Voor de senioren verandert er niets het komende seizoen, behalve de trainings tijd. Die gaat schuiven naar de dinsdag- en de donderdagavond. In de zaal competitie is De Weert beschikbaar op donderdag van 20.30 tot 22.00 uur! 9 KORFBALVERENIGING OOSTRUM

Oostrum's Weekblad | 2000 | | pagina 9