Een vriendelijk verzoek: indien u tussentijds papier wegbrengt, wilt u dan het papier steeds zo ver mogelijk achter in de container opstapelen. Het is de laatste weken enkele keren voorgekomen dat er naast oud papier ook flessen, plastic of tempex in de container terecht zijn gekomen. Dit is uiter aard niet de bedoeling. Bij voorbaat dank voor uw medewerking. Parochie Oostrum. Zondag Dinsdag 2 juli: 4 juli: Donderdag 6 juli: Dertiende zondag door het jaar.(Harmony) 10.30 uur H.Mis Jaard.Piet Haegens Fam.Vennekens-Verschuren en wederzijdse familie. 09.00 uur H.Mis. Past. de Ceuster. Bijzondere intentie. 09.00 uur H.Mis. Voor priesterroepingen. Fam.Vennekens-Verschuren en wederzijdse familie Past.de Ceuster. Misdienaars: Sebastiaan Wijnen, Dave Moorrees, Maarten Wijnen, Peter Fleurkens. Parochianen. Het vakantiegeweld is in de afgelopen week losgebarsten. Alle mensen hebben bij tijd en wijle behoefte aan vakantie. Er moet een tijd zijn waarin niets moet en bijna alles mag. Hoewel dit laatste natuurlijk altijd door de naastenliefde medebepaald dient te worden. Dat het vakantie is kunt u in de komende weken ook zien aan de kerkdiensten. Zij zien er als volgt uit: Zondag 2 juli: Koor Harmony Zondag 9 juli: Gemengd koor. Zondag 16 juli: Stille heilige mis. Zondag 23 juli: Stille heilige mis. Zondag 30 juli: Stille heilige mis. Zondag 6 augustus: Stille heilige mis. Zondag 13 augustus: Gemengd koor. U ziet dat er vier zondagen achter elkaar geen koor optreedt. Er is dan een stille mis. We zullen dan geheel op onze eigen geestelijke concentratie worden teruggeworpen. Misschien is dit ook wel eens goed. Als je elke dienst verwend wordt door een prachtig koor, dan kom je in de verleiding om jezelf wat minder in te spannen en alles maar passief op je af te laten 3

Oostrum's Weekblad | 2000 | | pagina 3