O.J.C. IDUNA OOSTRUM Zoals beloofd, zouden wij nog de exacte uitslag bekend maken van de enquête die onder de Oostrumse jeugd is uitgevoerd betreffende de be hoefte aan een eigen tieneractiviteit. Van de 130 uitgedeelde enquêtes zijn er 66 ingeleverd. Vooral tieners van 12,13 en 14 jaar hebben gereageerd. 94 van alle tieners tussen 11 en 16 jaar zeggen de tienerdisco een prima idee te vinden. De voorkeur gaat uit naar vrijdag- en zaterdagavond en als openingstijd is 19.00 uur tot 23.00 uur het meest gekozen. De tieners zeggen tussen de twee en vier keer per maand zeker te komen, en 97% zegt dat ook van de ouders te mogen. Top 40 en Dance zijn de meest populaire muzieksoorten. 73% van de tieners (11-13 jaar) vindt het geen probleem als er geen alcohol wordt verkocht en de rest (13-16 jaar) vindt het een beetje (21%) tot een groot probleem (5%). 52% van de tieners willen best meehelpen tijdens de activiteit, waarbij vooral het meehelpen met tappen leuk gevonden wordt. Ook is er een flink aantal tieners die mee wil helpen met klusjes doen. Wat betekent deze uitslag? In principe komt de tienerdisco er aan!!! Momenteel voeren we nog overleg met de gemeente over de financiële kanten van de zaak maar we verwach ten niet dat dit problemen op gaat leveren. De soosruimte boven zal hele maal opgeknapt worden en we hopen meteen na de grote vakantie van start te kunnen gaan. De bedoeling is om op vrijdag een tienerdisco te houden en op zaterdag een avond voor jongeren vanaf 16 jaar. We gaan alvast beginnen met "puin ruimen" en schilderen. Als je zin hebt kom dan gerust helpen. Als je je opgegeven hebt om mee te klussen kun je een telefoontje verwach ten. Tot dan! -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o 11

Oostrum's Weekblad | 2000 | | pagina 11