De aanvang is om 19.00, en het duurt tot 23.00 uur. Om mee te doen, kun je je opgeven voor 1 juli 2000, bij Dave Moorrees of Ton Clephas. -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o Aostrumse Zangkompeneej De Aostrumse Zangkompeneej is een mannenkoor dat elke dinsdagavond van 21.00 uur tot 23.00 uur, repeteert in 't Allemanscafé te Oostrum. Het koor bestaande uit 17 leden is een gezellig maar serieus mannenkoor. Enkele mannenstemmen, ter versterking van dit koor, zijn van harte welkom. Ook belangstellenden buiten Oostrum zijn van harte welkom. Interesse: neem voor meer informatie contact op met H. Crins, secretaris. Tel. 511251. Afgelopen zondag 4 juni waren wij te gast in Son en Breugei. Aldaar verleenden wij medewerking aan het HET LIEDERTAFELFESTIVAL. Om 13.30 uur werd het festival geopend door wethouder Oldenbroek. Zeven zangkoren (liedertafels) deden hun uiterste best om hun zangers kwaliteiten ten gehore te brengen. Omstreeks 16.00 uur was het de beurt aan de Aostrumse Zangkompeneej. Voor ons was het een geslaagd optreden en wij mochten ons verheugen op veel aandacht van de aanwezigen tijdens onze uitvoering en een warm applaus na afloop van ons concert. Wij kunnen terugzien op een geslaagd festival. Het was een leuke middag met feestelijke zang en muziek en niet te vergeten: het koud en warm buffet mocht er zijn! Verder staat nog op het programma: 10 juni Serenade bij een der koorleden. 27 juni Laatste repetitie voor de vakantie -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o 25

Oostrum's Weekblad | 2000 | | pagina 25