De Aostrumse Zangkompeneej De Aostrumse Zangkompeneej is een mannenkoor dat elke dinsdagavond van 21.00 uur tot 23.00 uur, repeteert in 't Allemanscafé te Oostrum. Het koor bestaande uit 17 leden is een gezellig maar serieus mannenkoor. Enkele mannenstemmen, ter versterking van dit koor, zijn van harte welkom. Ook belangstellenden buiten Oostrum zijn van harte welkom. Interesse: neem voor meer informatie contact op met H.Crins, secretaris. Tel.511251 Aanstaande zondag 4 juni gaan we naar Son en Breugel. Aldaar verlenen wij medewerking aan HET LIEDERTAFELFESTIVAL. Om 13.30 uur is de opening van dit spektakel waarna op het Kerkplein de diverse groepen zangers een toontje hoger of lager zullen zingen. Om 15.40 uur is het de beurt aan de Aostrumse Zangkompeneej. Het Liederfestival wordt met een buffet afgerond en wel in café-restaurant De Zwaan. Bijeenkomst/vertrek bij het AMC: 12.15 uur Verder staat nog op het programma: 10 juni Serenade bij een der koorleden. 27 juni Laatste repetitie voor de vakantie. -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o Hallo Jeugdleden. Introducé toernooi. Op zondag 25 juni a.s. vindt het introducé toernooi plaats. leder jeugdlid doet hieraan mee en je mag uitnodigen wie Q E je maar wilt. Je vriendje, nichtje, klasgenootje, iemand van i een andere vereniging enz. Samen met je introducé speel je tegen een ander koppel. Ben je verhinderd dan moet jij je vóór 18 juni bij onderstaande personen afmelden. Henny v. Dijk, Kloosterstraat 15, tel: 580160 Diny Derks, Randenrade 59, tel: 586418 Racket wisselen. In de maand juni is er iedere dinsdag avond van 18.30-19.30 uur racket wisselen. Wij hopen dat jullie allemaal komen om samen met andere leden een sportief balletje te slaan. Tijdens dit uur is er leiding aanwezig. We starten op dinsdag 6 juni a.s. Tennisvereniging Oostrum. 7 TENNISVERENIGING OOSTRUM

Oostrum's Weekblad | 2000 | | pagina 7