Beesel te gaan. We nodigen al onze jeugdleden, leidsters en ouders uit om mee te gaan. Het is een gezellig toernooi voor kinderen, met naar hartelust springen op een luchtkussen, allerlei spelletjes op de spelenkermis, clowns die voor vertier zorgen langs de velden, schminken, geschminkt korfballen, suikerspin kraam, een leuk aangekleed terras. Kortom een leuke dag met voor ieder wat. Dus: Mini's/Welpen, F-pupillen, D-pupillen en ouders: reser veer deze datum en ga mee! Als je absoluut NIET meekunt moet je dat even melden bij je leidster!!!!!! Voor vervoer e.d. nemen we t.z.t. contact op. Ook de jeugd van Oirlo, Castenray, Leunen, Ysselsteyn, Vierlingsbeek en Merselo gaat mee! Nieuwe leden. Ben je benieuwd wat korfballen is? Wil je eens proberen of dit een sport is die je bevalt? Kom gewoon eens kijken en meedoen met een training. Bel van tevoren even 510840 zodat je weet waar je moet zijn en hoe laat. Je kunt gratis meedoen tot het einde van het korfbalseizoen. Toernooi Zondag 21 mei 2000. Het toernooi "koppelschieten" zit er op, helaas in een voortdurende regenbui. Korfballers konden dit evenement waarderen. Voor toeschouwers bleek het minder aantrekkelijk. Als tegenhanger van de troosteloze weersomstandig heden kwam er extra vrolijke muziek uit de geluidsapparatuur. De organisa tie was in handen van Sanne Volleberg en Henri Brugmans en de techniek en het geluid waren in handen van Eric Tonnissen. Deze mensen en allen die geholpen hebben met opbouwen en afbreken willen we bij deze nog eens hartelijk bedanken! Hulde aan onze kampioenen. Zoals bekend zijn onze pupillen en welpen in het afgelopen seizoen zeer succesvol geweest en zijn kampioen geworden. Als blijk van dank werden zij door K.V.O. gehuldigd met een tocht met paard en wagen van zaal De Karklingel naar Sportpark De Spar. De tocht verliep heel goed en gelukkig zonder regenbuien (dat was boffenDe kinderen vonden het geweldig spannend en dankzij Theo Linskens en Cor Wilmsen kwamen zij vrolijk wuivend met vlaggetjes en toeters aan op het Sportpark De Spar. Daar werden zij fantastisch ontvangen en kregen nog eens een stortbui van confetti over zich heen. Na een kort verslag van de gebeurtenissen, ook door de kinderen zelf, werd het feestje afgesloten. Theo en Cor, bedankt voor jullie fijne medewerking om dit tot een feest te maken voor onze Welpen en Pupillen! 29

Oostrum's Weekblad | 2000 | | pagina 29