Zaterdag 6 mei 2000 Hallo allemaal, Zolas jullie vorige week in het Oostrums Weekblad hebben kunnen lezen, zou het voor ons vandaag wel eens heel spannend kunnen worden. Wij kunnen namelijk kampioen van het buitenseizoen worden. Met goede moed gingen we op pad naar Castenray. De eerste wedstrijd speelden we tegen Merselo (gele). Deze wonnen we met 3-1De doelpunten werden gescoord door Lisanne T (2x) en Maud. Het zonnetje scheen vandaag goed, dus het spelletje wat we altijd tussen de wedstrijden spelen was een estafette-spel met water. Dit wonnen we ook. Ons kampioenschap is binnen. Want we hoefden maar 1 wedstrijd te winnen of beide wedstrijden gelijk te spelen. De tweede wedstrijd speelden we tegen Castenray (blauwe). Deze ging minder goed want we verloren met 3-1Toch wist Maud nog een doelpunt te maken. Het water-estafette-spel wonnen we. Na de wedstrijden kregen we allemaal een stempeldoos of een puzzel. Manon mocht Annemiek en Nicole een mooi speldje van een korf geven. Al met al hebben wij een goed seizoen gehad, want we zijn binnen- en buiten kampioen geworden. Dat is wel een applausje voor ons zelf waard! 20/5 Sluiten we het Korfbal seizoen in Merselo af waar we voor de lol spelletjes en kleine wedstrijdjes spelen. Hier zullen we ook gehuldigd worden voor onze goede prestaties. Ook sluiten we het seizoen nog op een leuke manier af met Annet, Marieke, Magda, Trudy, Annemiek en Nicole maar hoe? Dat is nog een verrassing! Namens de leiding wensen wij alle communicantjes, maar met name de communicantjes van ons team met hun familie een onvergetelijke en mooie dag toe. Ook wensen wij (het welpenteam) het senioren 1 team veel succes met de kleine kans op een kampioenschap. Kom op Dames! Wij kunnen het ook! Verder hopen wij dat Kelly ons komt steunen in het nieuwe seizoen en dat wij met haar weer zo'n goed seizoen kunnen draaien! Voor ons zit het dit seizoen er op. Tot volgend jaar of 20/5 in Merselo! Banaan, Banaan, Banaan de tegenstanders gaan eraan Citroen, Citroen, Citroen, Wij zijn weer kampioen! Groetjes de Welpen (Maud, Manon, Lisanne T., Anouck, Seray, Jacqueline,Kelly, Lizzy, Annemiek, Nicole, Trudy, Magda) P.S. Speelster van de week: Lisanne T. Goed gedaan meiden! 7 KORFBALVERENIGING OOSTRUM

Oostrum's Weekblad | 2000 | | pagina 7