11 mei) nog opgeven bij Sjef of Ton. Ook wanneer u op een andere manier graag betrokken bent bij dit spektakel vernemen wij dit graag. Vrijdag 12 mei vindt om 20.00 uur een vergadering met de leiders plaats in de kantine waar wij gezamenlijk de indeling vaststellen. Volgende week kunt u dan op het publicatiebord van onze vereniging (bij het Allemans Café), in het Oostrums Weekblad en op onze teletekstpagina (669 op TV-Gazet) de stratenindeling teruglezen. Alvast veel plezier toegewenst en denk eraan: Meedoen is veel belangrijker dan winnen!!! Sjef Claessens (589156) en Ton Broeren (587610). BW 1 - Oostrum 1 2-2 Oostrum liet deze zondag twee punten liggen in Blitterswijck en mist hier door de nacompetitie. In een hectische wedstrijd verzuimde Oostrum de eerste helft de wedstrijd te beslissen en kwam tien minuten voor de rust zelfs met 10 man te staan. Door dit resultaat degradeerde BW naar de 6e klasse. De wedstrijd begon aftastend met weinig tot geen kansen aan beide zijden. In de 18e minuut passeerde Sjoerd Vollenberg zijn man op links en zijn goede voorzet werd door Erwin van de Pas perfect binnengekopt (0-1). Oostrum bleef de betere ploeg en in de 29e minuut werd Roy Willems de diepte ingestuurd en kwam oog in oog met de keeper. Zijn inzet werd door de keeper gekeerd en uit de rebound werd het zelfs 1-1. Een gevoelige tik voor Oostrum en deze werd nog harder doordat Bram Broeren in de 36e minuut van het veld gestuurd werd. Na een duel met een tegenstander zou hij na het afspelen van de bal een slaande beweging gemaakt hebben. Weinig mensen uit het publiek hadden dit gezien. Oostrum was aangeslagen en had het even moeilijk. Toch had Bas Kessels nog een mooie kans om Oostrum op voorsprong te zetten na een goede actie. Zo moest Oostrum gaan rusten met de wetenschap dat een voorsprong dik verdiend geweest zou zijn en het feit dat nog 45 minuten met een man minder gespeeld moesten worden. Na de rust was Oostrum het overwicht kwijt. BW was iets meer in de aanval zonder echt gevaarlijk te zijn. In de 65e minuut gaf Oost rum een ingooi weg en hierop werd niet snel genoeg gereageerd. De inzet die een prooi voor de Oostrumse doelman leek te zijn werd vakkundig verlengd en de bal verdween in het doel (2-1). Op dat moment was BW de betere ploeg en leek het eerder 3 -1 dan 2 - 2 te worden. Tien minuten later werd het toch nog 2 - 2. Een Oostrumse aanval verdween over de zijlijn en de Oostrumse grensrechter deed zijn sportieve plicht en vlagde. De scheids rechter liet doorspelen en Maurice van Mil maakte een voor hem dik ver diende goal (2 - 2). Alles wat BW was viel over de scheidsrechter heen maar deze bleef bij zijn besluit. Even later kreeg ook de BW-trainer nog een rode kaart maar dit had geen invloed meer op de wedstrijd. Met kansen aan beide zijden bleefhet spannend voor beide ploegen tot aan het laatste 14

Oostrum's Weekblad | 2000 | | pagina 14