Buitencompetitie. We zijn weer gestart. Alles is weer gereed voor de laatste wedstrijdenreeks van dit seizoen. Denken jullie s.v.p. aan het sluiten van ramen en deuren, het opruimen en poetsen van de kleedlokalen? Bloemenactie. Alle inwoners van Oostrum die ons gesteund hebben door een plantje te kopen, bedankt! De actie verliep goed, behalve op een aspect. We verkoch ten ongeveer 200 plantjes minder dan het vorige jaar! We hadden hetzelfde aantal ingekocht als in 1999, maar door het mooie weer en de vrije dagen werden er nu blijkbaar minder plantjes verkocht. Gelukkig was Intratuin bereid om de vele overgebleven plantjes terug te nemen na afloop van de actie. We hebben Intratuin bedankt voor die service en mede daardoor is de opbrengst voor de club gelukkig meegevallen. Ook diegenen die op Goede Vrijdag meegeholpen hebben, ook met het terugbrengen, hartstikke bedankt!! De klus zit er op. Eerste wedstrijd van jongste team KVO. Afgelopen zaterdag was de eerste wedstrijd gepland van onze allerjongste korfbalsters. Helaas was het weer op deze koninginnedag niet best en moesten we de wedstrijd afgelasten. Jammer voor iedereen! We waren er helemaal klaar voor. De eerste wedstrijd wordt nu gespeeld op zaterdag 13 mei 2000 om 13.00 uur te Oostrum! We hopen op mooier weer en op veel enthousiaste toe schouwers. Tot dan. Welpen Oostrum. Op zaterdag 6 mei 2000 spelen de Welpen hun laatste competitie wedstrijden. Gezien hun resultaten is het mogelijk dat ze dan de kampioen worden in de buitencompetitie. Eerder zijn ze ook al in de binnencompetitie kampioen geworden. Veel succes! Nieuwe leden. Ben je benieuwd wat korfballen is? Wil je eens proberen of dit een sport is die je bevalt? Kom gewoon eens kijken en meedoen met een training. Bel van tevoren even 510840 zodat je weet waar je moet zijn en hoe laat. Je kunt gratis meedoen tot het einde van het korfbalseizoen. 29 KORFBALVERENIGING OOSTRIIM

Oostrum's Weekblad | 2000 | | pagina 28