Parochie O.L. Vrouw Geboorte Oostrum Zondag 23 april: Hoogfeest van Pasen. Hoogmis 09.30 uur. Huub van de Venne,Ouders Pingen-Engels, Ouders Linders-Hendriks, Tini Joosten-v.d. Berg, Piet en Harrie Hermans, Sjang Joosten, Mina Cornelissen- Boom. Dinsdag 25 april: 09.00 uur H.Mis. Fam.Vennekens-Verschuren en wederzijdse familie Donderdag 27 april: Fam. Vennekens-Verschuren en wederzijdse familie. Vrijdag 28 april: 13.00 uur Huwelijksmis voor het bruidspaar Drabbels- Philipsen. 15.00 uur H. Mis voor gouden bruidspaar Derks-Ewals. Misdienaars: Paul Nellen, Denise Creemers, Leoniek Vermeulen, Boy de Klein. Parochianen. Zoals U weet is het kerkbestuur nauw betrokken bij het leidinggeven binnen een parochie. Na jarenlange dienst heeft het lid Mevr. Odalies Janssen- Jeuken haar ontslag ingediend als lid van het bestuur. In een extra feestelijke zitting zullen wij op een gepaste manier afscheid van haar nemen. Maar reeds nu danken wij haar voor haar geweldige inzet voor de parochie in de voorbije jaren. Haar vertrek heeft een vacature doen ontstaan, die aanvulling behoeft. Liefst zouden wij twee nieuwe leden willen verwelkomen, bij voor keur dames, om op deze manier het mannelijk en vrouwelijk evenwicht in stand te houden, leder moet op zijn manier en op zijn plaats een bijdrage leveren voor het instandhouden en groei van de parochie. Zij, die bereid zijn en zich geroepen voelen om een bestuursfunctie te vervullen, gelieve zich met ondergetekende in verbinding te stellen. U allen alvast een Zalig Pasen toewensend, Piet Hoedemaeckers, pastoor. -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o- Agenda 2000 27 april LVB Creatieve doe-avond (nog nader in te vullen) mei Racket wisselen op donderdag van 19.00-20.00 uur 01 mei Lentetoernooi in Ysselsteyn en America TCO junioren Oostrum 01 mei LVB Kringbedevaart 19.30 uur Oostrum (kringactiviteit) 02 mei OVB uitstapje, met de bus naar???? 09 mei Openbare vergadering Dorpsraad 5

Oostrum's Weekblad | 2000 | | pagina 5