minst slechte ploeg en ook nu werden de meest mooie kansen gemist. Ook HRC miste enkele kansen en zij pasten zich dan ook feilloos aan aan de gasten. De wedstrijd zakte naar een nog bedenkelijker niveau en verdiende geen winnaar. Die kreeg het dan ook niet. 1-1 was de terechte eindstand want beide ploegen hadden geen recht op 3 punten. Voor Oostrum restten nog 3 wedstrijden waar het alleen nog hoeft te strijden voor de 2e plaats. Hopelijk kunnen we de batterij nog een keer opladen. Broeder Newin. Steyl 1 - Oostrum 1 0-4 Anders dan de uitslag doet vermoeden had Oostrum toch wel moeite om in Steyl alle punten mee naar huis te nemen. In de beginfase kreeg Oostrum al meteen enkele mogelijkheden om de "schande" van Kessel-Eik (ik heb het alleen van horen zeggen) uit te wissen. Bas Kessels wist uit een mooie kans niet te scoren en Sjoerd Vollenberg had misschien beter voor eigen succes kunnen gaan. Aan de andere kant kregen de gastheren ook een kansje en het schot ging via de paal langs. De eerste helft was Oostrum de betere ploeg, kreeg kansjes, maar overtuigde te weinig om dit om te zetten in een voorsprong. Ook na de rust was het geen sublieme wedstrijd. Oostrum drong aan, was wederom beter, creëerde kansjes, maar wist deze voorals nog niet te benutten. Joris Gerritsen miste enkele malen ternauwernood en een bal onderkant lat stuiterde wel of niet achter de lijn weer het veld in. Dit duurde zo tot de 70e minuut, waarin de ban gebroken werd. Een voorzet van Marcel Holtackers werd door Joris Gerritsen binnengekopt en een verdiende voorsprong was een feit (0-1). Hierna was het alleen maar Oostrum dat de klok sloeg. Vijf minuten later was het Roy Willems die een voorzet van Joris Gerritsen binnentikte (0 - 2). Weer drie minuten later was het Bas Kessels die 0-3 aantekende en dezelfde speler kon vijf minuten later na een solo vanaf het middenveld zelfs de vierde treffer voor Oostrum laten noteren. Steyl wankelde en mocht blij zijn dat het bij deze stand bleef. Na negentig minuten kon een matig leidende scheidsrechter voor het einde fluiten en kon Oostrum terugzien op een belangrijke en dik verdiende overwinning. Raadpleeg te allen tijde het publikatiebord i.v.m. eventuele wijzigingen 16

Oostrum's Weekblad | 2000 | | pagina 16