de plaatselijke ondernemersvereniging OOZO. De Dorpsraad is door de gemeente uitgenodigd om een voorstel te doen betreffende naamgeving van een viertal straten in het nieuwe bestem mingsplan. De voorkeur wordt uitgesproken voor zogenaamde "veldnamen" al dan niet voorkomend op kadastrale kaarten. Als voorbeel den worden genoemd: Den Horik oude schrijfwijze van den Hork of den Horck), den Kamp, Eikenhof, op de Klef, Het Schriksel. De Dorpsraad zal op informatie uitgaan en hopelijk in de eerstvolgende vergadering met een voorstellen komen. Binnen een gemeente mag geen naamsverwarring ontstaan. Vandaar dat ongetwijfeld enkele passende namen mogelijk niet haalbaar zijn. Aandacht wordt gevraagd voor noodzakelijke verbetering van de wateraf voer op enkele plaatsen in de dorpskern. Datzelfde geldt voor de verlichting in het buitengebied. Bij de vaststelling van het nieuwe verlichtingsplan zal de verlichting in zijn totaliteit bekeken worden. Urgente gevallen worden tussentijds aangepakt. Binnen niet al te lange termijn zal in dit verband ook het fietspad Oostrum- Oirlo voorzien worden van een degelijke verlichting. Eerstvolgende openbare vergadering van de dorpsraad: Dinsdag 11 april as. in Restaurant Bowling Venray. -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o Attentie - Attentie - Attentie Willen degenen die het abonnement voor het Oostrum's Week blad nog niet betaald hebben dit s.v.p. vóór 1 mei a.s. doen. Per 1 april neemt Periodiek de bezorging van het Oostrum's weekblad over. Degenen die per 1 mei nog niet betaald hebben, krijgen géén Oostrum's weekblad meer. De redactie Bloemenactie 21 april 2000, rond 18.00 uur Koop uw PAASPLANTJE aan de deur, u doet er ook ons een groot plezier mee. Korfbalvereniging Oostrum 7

Oostrum's Weekblad | 2000 | | pagina 7