Uitnodiging voor alle leden. Op dinsdagavond 11 april 2000 is de jaarlijkse algemene ledenvergadering van de korfbalvereniging Oostrum. Wij nodigen al onze leden en ouders van jeugdleden uit om aan deze vergadering deel te nemen. Aangezien er belangrijke punten op de agenda staan, hopen wij op een grote opkomst. Locatie: café De Karklingel, aanvang 20.00 uur. Agenda jaarvergadering dinsdag 11 april 2000 om 20.00 uur in De Karklingel te Oostrum. 1. Opening. 2. Verslag jaarvergadering 22 april 1999. 3. Secretarieel jaarverslag. 4. Financieel jaarverslag. 5. Kascontrole. 6. Aftredend en herkiesbaar: Sanne Vollenberg en Marivi Claessens. 7. Contributie/financiën. 8. Nieuw sportpark/voortgang. 9. Jeugdplan/voortgang teams in nieuwe seizoen. 10. Mededelingen. P.S. Op deze avond zijn de foto's van de Welpen en Pupillen te bezien! Graag tot ziens. Bestuur K.V.O. Bloemenactie. Op vrijdag 21 april 2000 houden we weer een bloemenactie. De start is rond 18.00 uur op Binnenhof 17 te Oostrum. Zie het clubblad voor de route en de indeling! De panden aan de Wanssumseweg, Buskesven, Sparrendreef, Venneweg en Oirloseweg zullen we niet meer in de routes opnemen. Bewoners van bovengenoemde straten die wel interesse hebben in bloemen zullen we de bloemen persoonlijk thuis bezorgen. Buitencompetitie. We zijn weer gestart. Alles is weer gereed voor de laatste wedstrijdenreeks van dit seizoen. Denken jullie s.v.p. aan het sluiten van ramen en deuren, het opruimen en poetsen van de kleedlokalen? 19 KORFBALVERENIGING OOSTRUM

Oostrum's Weekblad | 2000 | | pagina 19