Zomertennis Oostrum Maarten Cüsters Dag: zaterdagmiddag Kosten: 6 kinderen, 10 lessen, ƒ100,- p.p. senioren, 4 personen, 10 lessen, 150,- p. Start: 15 april Hoe op te geven: via het inschrijfformulier of telefonisch, M. Custers 077-3662060. Bericht: iedereen wordt persoonlijk gebeld. Heb je zin om tennisles te volgen vul dan het onderstaand strookje in en inleveren bij Henny v. Dijck, Kloosterstr. 15 o Naam: Adres: Tel.: Leeftijd: Beginner of gevorderde (alleen voor junioren) -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o Hallo Allemaal, Deze week hebben wij heel goed nieuws. Wij zijn kam pioen!!! Vandaag moesten wij twee wedstrijden achter elkaar spelen, omdat bijna iedereen na het korfballen een kinderfeestje had. De eerste wedstrijd speelden we tegen DES 2 en we wonnen met 4-1. Maud heeft alle 4 de doelpunten gemaakt, na de wedstrijd speelden we een spel met banken. We hebben dit 2 keer gewonnen. De tweede wedstrijd speelden we tegen Oranjewit 2 en deze wonnen we met 8-0. Maud scoorde maar liefst 7 doelpunten. Heel goed. Seray maakte ook een heel mooi doelpunt. Manon en Anouk konden ook bijna scoren, maar de bal ging naast de korf. Jacqueline heeft ook goed haar best gedaan. Van de welpen willen we ook de hele enthousiaste supporters bedanken. Het was een feest!!! We kregen allemaal een snoepzak. Het was jammer dat Lisanne T. en Lisanne M. er niet bij waren.Buiten zullen wij na de buitencompetitie nog gehuldigd worden voor dit succes. Misschien worden we wel 2 keer 9 TENNISVERENIGING OOSTRUM KORFBALVERENIGING OOSTRUM

Oostrum's Weekblad | 2000 | | pagina 9