Valkenkampstraat 2 5807 AN Oostrum Lb. tel: 0478 - 588503 De zomerkinderkledingbeurs van zaterdag 18 maart jl. was zeer geslaagd. Wij willen iedereen die ons hierbij heeft geholpen van harte bedanken. De winterkinderkledingbeurs zal gehouden worden op zaterdag 26 augustus 2000. Noteer deze datum alvast in uw agenda of op uw kalender en begin alvast met het verzamelen van kinderkleren, zodat wij die op 26 augustus voor u kunnen verkopen. De kinderkledingbeurscommissie: Henriëtte van Bergen, Ingrid Linskens, Liesbeth Verheijen, Nel Vollenberg. -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o Hallo Inwoners van Oostrum. Korfbalvereniging Oostrum is op zoek naar U. Wij komen graag in contact met de juiste persoon om ons als bestuur een handje te helpen. Wat is dan je taak? De inhoud van het werk is als volgt. Bijwonen van bestuursvergaderingen, notuleren. Verslagen maken, voortgang bewaken, nieuwe agenda uitwerken en bezorgen. Ondersteuning voorzitter in diens taken. Algemene postverzorging en van belang zijnde zaken doorgeven aan betrokkenen of meenemen naar eerstvolgende bestuursvergadering. Wij bieden je voldoende inwerktijd en een gezellige samenwerking in een team dat staat voor een leefbaar Oostrum! We wachten op jouw telefoontje Gewoon bellen voor informatie: 510840 Bestuur Korfbalvereniging Oostrum: Henriëtte van Bergen, Marivi Claessens, Marion van Dijk, Finny Limburg, Moniek van de Pas, Trudy Tonnissen en Sanne Vollenberg. 7 KORFBALVERENIGING OOSTRUM

Oostrum's Weekblad | 2000 | | pagina 7