Hallo Joost en de meisjes! We proberen om met Palm Pasen een gezinsviering gereed te hebben, dus voor ons betekent dit dat we weer kunnen zingen. Misschien gaan we nog iets creatiefs maken voor deze H. Mis. Maar dit is nog even een verrassing. De H. Mis is om 10.00 uur, dus ik zie jullie dan op 16 april om 9.15 uur in de kerk. Schrijf dit thuis alvast op de kalender. De moeder van Lizzy heeft gevraagd of wij met het koortje op Paasmaandag om 11.15 uur willen komen zingen, dit is dus op maandag 24 april. En natuurlijk niet bij haar in de huiskamer, maar op haar werk in het Sint Vincentius Huis. Ik moet er wel bij vertellen dat de mensen die in dit huis wonen een heel dankbaar en vrolijk publiek is! Ze zingen en klappen graag mee, dus voor de ervaring wel heel leuk! De Viering begint dus om 11.15 uur, als wij hieraan mee zouden doen moeten we toch wel om 10.15 uur vertrekken vanuit Oostrum. Mijn vraag is dus aan jullie wie kan er op Paasmaandag komen zingen? Graag zou ik dit morgen van iedereen willen weten! Overleg even, vul het onderstaand strookje in en breng dit morgen s.v.p. mee. Ik zie jullie morgen om 15.15 uur in de speelzaal. Groetjes Liedy! Naam: Kan wel/niet zingen op Paasmaandag in het Sint Vincentius Huis. -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o OOSTRUMSE VROUWEN BEWEGING Dames, die zich hebben opgegeven voor de doe- avond op dinsdag 28 maart a.s., moeten niet vergeten de volgende spullen mee te brengen: Oude placemat Föhn Schaartje Oude lap Leeg jampotje En de eigen bijdrage van 5,- De avond begint om 20.00 uur in het Gemeenschapshuis. Het bestuur 5

Oostrum's Weekblad | 2000 | | pagina 5