naaste concurrent voor de titel ook drie punten liet liggen. Of de aanwezig heid van hun topscorer hierin verandering had kunnen brengen zullen we nooit weten. Aan de andere kant is het ook zo dat je als elftal niet afhankelijk mag zijn van één man. Balsponsor deze zondag was: Arts Schildersbedrijf. Top 2 - Oostrum 5 1-2 (0-1) De stunt is perfect. Oostrum slaagde er deze zondag in om de ongenaak bare koploper Top 2 'n pootje te lichten. Het kostte bloed zweet en tranen (voor sommige ook een nieuw zenuwstelsel) maar het lukte. Vooraf was wel gehoopt op de stunt maar gezien het thuisduel destijds waarin kansloos werd verloren was het reëler om op een punt te hopen. Door nog aanhou dend blessureleed was Rick Gielens weer genoodzaakt de ploeg te wijzigen. Nu waren B. Broeren en H. Kessels van de veteranen bereid hun steentje bij te dragen. Toch was de start voor de bezoekers uit Oostrum. Na enkele waarschuwingen te hebben gegeven was het in de 11e minuut raak. H. Hof man bediende A. Hogeboom. Deze zocht de achterlijn op en zag dat zijn aangever H. Hofman was doorgelopen naar de penalty stip. De voorzet was op maat en H. Hofman liet met een geplaatste kopbal de doelman kansloos, 0-1Dit was een gevoelige klap voor Top want de ploeg kwam daarna 20 minuten maar niet los. Maar na een half uur draaide de wedstrijd en was het meeste balbezit voor Tienray. Echt slagvaardig was de ploeg niet want de aanvallen strandden vaak in het te ver doorvoeren van acties. Oostrum daar entegen zocht de directe weg naar het doel en was nog een keer dicht bij een 2e treffer maar de doelman redde op een schot van H. Kessels en de rebound van A. Hogeboom was te hoog voor het doel. In de rust werd ge hamerd op het 1e kwartier na de rust om dat te overleven. Echter al na 10 minuten in deze 2e helft werd door Tienray aan de rechtse kant de vrije man gevonden en deze rondde enigszins gelukkig af, 1-1. ledereen op de tribu nes dacht dat het nu gelopen was maar dit was niet zo. In de tegenaanval ging H. Kessels alleen op de doelman af. Binnen de zestien werd hij van achteren hard neergehaald. De scheidsrechter floot en de Oostrummers keken elkaar aan wie hem ging nemen. Tot verbazing, ontzetting en woede van alles wat Oostrum was werd het in plaats van een pingel, een vrije trap tegen Oostrum. Wat een clubman zullen we maar zeggen. Maar wraak is soms heel zoet. Vooral als het sportieve wraak is. Een paar minuten na dit voorval kwam M. Derks aan de bal en zijn inzet belandde met een boog op de lat. De terugspringende bal werd door uitgerekend H. Kessels snoeihard binnen geknald, 1-2. Top zette aan want voor deze ploeg telt alleen het kampioenschap en dus dient er gewonnen te worden om de koppositie veilig te stellen. Oostrum werd met de rug tegen de muur gezet en kwam er steeds minder uit. In die fase was de gelijkmaker zeker verdiend geweest maar Oostrum doelman Th. Kessels rammelde er alles uit en stak dus weer in 16

Oostrum's Weekblad | 2000 | | pagina 16