gehuldigd want buiten kunnen we ook nog kampioen worden, daar staan we er ook heel goed voor. Wij willen Marieke en Annet bedanken voor de goede trainingen, zonder hen waren wij niet zo ver gekomen. Marieke en Annet, jammer dat jullie stoppen, we zullen jullie missen! Bedankt. We wensen Trudy en Magda succes in hun loopbaan als trainster. Buiten gaan we er samen met Annemiek en Nicole weer hard tegen aan. Op naar ons volgende kampioenschap!!! Banaan, banaan, banaan, de tegenstanders gaan eraan, Citroen, citroen, citroen, wij zijn kampioen!!! Groetjes alle welpen, (Maud, Seray, Manon, Anouk, LisanneT., Jacqueline, Lisanne M., en natuur lijk Annemiek en Nicole) P.S.: Maud Willems is speelster van de week, ze maakte maar liefst 11 doelpunten -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o Valkenkampstraat 2 5807 AN Oostrum Lb. tel: 0478 - 588503 Graag willen wij de dorpsraad, met name Henk Vermeulen, bedanken voor het ter beschikking stellen, opknappen en plaatsen van de speeltoestellen. Ook de vaders die geholpen hebben met de voorbereiding willen wij van harte bedanken. Bestuur en leidsters Peuterspeelzaal 't Rommelhöfke Met ingang van 15 april 2000 zal Stichting Peuterspeelzaal Oostrum samen met Stichting Peuterspeelzalen Venray één Stichting vormen. De naam Stichting Peuterspeelzalen Venray blijft dan gehandhaafd. Aanmelden nieuwe peuters. Door het samengaan met Stichting Peuterspeelzalen Venray is het aanmel den van uw kind gewijzigd. U kunt uw kind vanaf 15 augustus elke laatste donderdag van de maand aanmelden bij de peuterspeelzaal. Uw kind kan ingeschreven worden in de maand waarin het zijn/haar 2e verjaardag viert. Het inschrijfgeld bedraagt f 15,00 en dient bij inschrijving contant te worden voldaan. Uw kind kan geplaatst worden zodra er een plaats vrijkomt, doch niet eerder dan de datum waarop uw kind 2 1/2 jaar wordt. Na de zomerva- 11 (M

Oostrum's Weekblad | 2000 | | pagina 11