Geslaagd carnavalsconcert en 1e Prijs bij carnavalsoptocht Venray Wij hadden er veel plezier in. Blijkbaar ook het publiek. Want nu al voor de zevende keer op rij heeft onze harmonie bij de optocht in Venray de 1e prijs behaald en de titel "meest carnavalesk muziekgezelschap" in de gemeente Venray. Deze titel slaat ook op het carnavalsconcert dat ook dit jaar weer een prachtige avond was. Kommissie carnavalsconcert (regelt ook de optochten) bedankt! Oostrum bedankt! Gedurende de weken voor de uitreiking van de orde van verdienste had ik al verschillende reakties gekregen. De uitreiking van de orde op de dinsdag met carnaval was prachtig. Het was een geweldige middag. Daarom carnavalsvereniging, harmonie, vriendenclub de Bubs, onze kinderen en alle andere mensen van harte bedankt. Bedankt voor al jullie spontane reakties, felicitaties, cadeaus en kaarten. Jack en Dory Schuurmans. -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o Parochie Oostrum. Zo. 19 mrt.10.00 uur Hoogmis. Lien Rutten-Kleuskens jaard. overl. familie Litjens-Hendriks Di. 21 mrt. 09.00 uur H.Mis Jozef Jenneskens en echtgenote. Do. 23 mrt.09.00 uur H.Mis Ouders Pingen-Engels, Gerrit Rutten. Misdienaars: Dave Moorrees, Maarten Wijnen, Peter Fleurkens, Steef Emons. -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o Agenda 2000 16 mrt. LVB Dag voor alleengaanden (kringactiviteit) 18 mrt. Kinderkledingbeurs Peuterspeelzaal 18 mrt. Feestavond Buurtver. VDS -25 jaar bestaan 19 mrt. Rommelmarkt Harmonie 23 mrt. Aostrumse Zangkompeneej: Algemene ledenvergadering in 't AMC 25 mrt. Aostrumse Zangkompeneej: lenteconcert 25 mrt. Kindermiddag tot groep 5 zwemmen - smullen VDS 25 mrt. Kindermiddag van groep 5 tot ±16 jaar bowlen met gourmetten VDS 28 mrt. Algemene ledenvergadering Tennisclub Oostrum 3

Oostrum's Weekblad | 2000 | | pagina 3