f OOSTRUM - Ik iy Fantastische optocht in Oostrum Een schitterende en voor Oostrumse begrippen grote op tocht trok door de Oostrumse straten. Zowel Prins Bas 1 en Jeugdprins Hans II waren zeer onder de indruk van het gebodene. De jury had het zeer moeilijk gezien het uiterst kleine ver schillen in punten. Een schitterend begin van de optocht vormde de Harmo nie die ais circus-clowns verkleed waren. Zonder meer een schitterend beeld. Bij de eenlingen was bijzonder goed op de actuele situatie ingespeeld m.b.t. het afstoten van medische zaken van het Venrayse ziekenhuis. Ook bij de jeugd was de uitbeelding van "We maken samen d'n optocht langer" prachtig uitgebeeld. De uitbeelding van de potten en pannen "'t swingt de pan uit" van de groep tot met 4 personen was prima verzorgd. Ook de uitbeelding in de grote groepen Weej speule same onder 1 huudje" trok de nodige nieuwschierigen tijdens de optocht. In de catogorie grote groepen trok de groep "ut slöt nergus op" de nodige aandacht door hun zeer verzorgde en kleurrijke uitstraling. Zeer spannend was het bij de grote praal wagens waarVC. de Fles" met slechts 3 punten voorsprong de wisselbeker in ontvangst kon nemen ten opzichte van hun vrienden "de Karklungels". Uitslagen: Eenlingen: 1e Dokter ik goj achteruut 2e Dur zit nog muziek in. 3e Big Brother Jeugdgroepen: 1e We maken samen d'n optocht langer 2e Effe knuffele 3e Tijgerqueen Kleine groepen: 1e 't swingt de pan uut 2e One hundred and eighty 3e Wor motte weej now staon? Groepen tot 15 pers. 1e Weej speule same onder 1 huudje 2e Flatbewoners 3e Weej kleure de carnaval Grote Groepen: 1e Ut slöt nergus op 2e De orde van de rode Liesjes Praalwagens: 1 e VC "de Fles" 2e de Karklungels 9 -0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0 -0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-

Oostrum's Weekblad | 2000 | | pagina 9