9. Herinrichting hoek Geysterseweg Mgr. Hanssenstraat. 10. Dorpsplein. 11. Presentatie Beleid en Financieel Overzicht 1999 door het bestuur van Stg. Gemeenschapshuis. 12. In te brengen onderwerpen door de afgevaardigden van de Oostrumse Verenigingen. 13. Rondvraag. 14. Sluiting. -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o Donderdag 9 maart 20.30u Maandag 13 maart 19.00u. Woensdag 15 maart Agenda maart: 19 mrt. Bestuursvergadering Repetitie leerlingenorkest 20.00u. Repetitie orkest Repetitie leerlingen tamboerkorps 19.30u. Repetitie tamboerkorps Rommelmarkt Nieuws van de Aostrumse Zangkompeneej. De Aostrumse Zangkompeneej viert dit jaar het 4e lustrum. Dit jaar zullen er een aantal festiviteiten plaatsvinden waar ook u van kunt genieten. Wat staat er zoal te gebeuren? Op 25 maart a.s. starten wij met ons jaarlijkse Lenteconcert dat zal plaatsvinden in het Gemeenschapshuis te Oostrum. Wij mogen verklappen dat het Venrays Mannenkoor en De Sevensanghers uit Sevenum in samenwerking met de Aostrumse Zangkompeneej hun muzikale talenten ten gehore zullen brengen. Op vrijdag 7 april a.s. ontvangen wij het muzikale zangerscollectief "Neue Stimmen Ruslands" uit Sint Petersburg. Dit zangerscollectief was ook in 1997 reeds in Oostrum. De vele liefhebbers van koorklanken kunnen zich dit nog goed herinneren. Op vrijdagavond 7 april te 20.00 uur zal het Russisch Zangers collectief optreden in de parochiekerk O.L.V. Geboorte te Oostrum. Op zaterdag 7 oktober zal de Aostrumse Zangkompeneej haar 4e lustrum op gepaste wijze herdenken. De oud-leden van onze kompeneej zullen allen een uitnodiging ontvangen om dit 4e lustrum met ons te vieren. Dus oud-leden zet met vette letters in uw agenda: 4e LUSTRUM AOSTRUMSE ZANGKOMPENEEJ. In grote lijnen staat het programma reeds vast. Het belooft een leuke avond te worden! Dat was het dan voorlopig. Wordt vervolgd. Aostrumse Zangkompeneej. -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o- 3 HARMONIE OOSTRUM OKXRHilI 1918

Oostrum's Weekblad | 2000 | | pagina 3