Oud papier S.v.p. tijdig (d.w.z. vóór 9.30 uur) oud papier, goed verpakt, op verza melplaatsen per straat klaarzetten. Graag alleen papier; alle andere zaken zoals tempex, sap-verpakkingen of ander afval wordt niet meege nomen. U kunt ons helpen met het ophalen van oud papier door zelf uw papier tussen 9.30 en 12.00 uur af te leveren bij de container bij de tuinbouwloods. Parochie Oostrum. Zo. 5 mrt.10.30 uur H.Mis ter voorbereiding op het carnavalsfeest. Cor Thielen en zoon Toon, Piet Haegens,Wies Janssen De H. Mis van dinsdag wordt verschoven naar woensdag. Wo. 8 mrt. 09.00 uur H. Mis. Na de H. Mis is er gelegenheid om het askruisje te ontvangen. Do. 9 mrt. 09.00 uur H.Mis. Sjeng Smedts. Vr.10 mrt. 14.00 uur Huwelijksmis voor het bruidspaar Linders-Litjens. Misdienaars: David de Boer, Sjors Gommans, Boy de Klein, Paul Nellen. Stille Omgang 2000. In de nacht van Zaterdag 18 maart op Zondag 19 Maart a.s. wordt wederom de Stille Omgang te Amsterdam gehouden. Uit Noord-Limburg, Oost en Noord-Brabant trekken honderden mensen, zowel jong als oud naar Amster dam voor de nachtelijke stille tochtNa deze stille tocht is er een plechtige Eucharistieviering in de monumentale Krijtbergkerk aan de singel. De intentie van dit jaar is: "Geloven in de stad 2000?" Ja, in de naam van de Vader, de Zoon en de H.Geest! Van uit Oostrum vertrekt er een bus om 19.35 uur bij de kerk. In Cuyk komen de verschillende bussen samen om na een plechtig Lof gezamenlijk te vertrekken naar Amsterdam. Te Amsterdam is een koffiepauze omstreeks middernacht in de Lutherse kapel, daarna de stille omgang door het centrum van Amsterdam. Na de stille omgang om 01.30 uur de plechtige H.Mis. Na deze H.Mis koffiepauze Om 03.30 vertrek vanuit Amsterdam naar Huis, zodat om 06.30 uur weer alle deelne mers thuis zijn. De buskosten bedragen 32.50 per persoon. Kaartjes en verdere inlichtingen verkrijgbaar bij: F. Schelbergen, Dorpsplein 11, Tel.581967. 3

Oostrum's Weekblad | 2000 | | pagina 3