zoals we dit van Jack gewend zijn - perfect georganiseerd!! Vanaf 1990 tot heden is hij mede-organisator van het Oostrums Volleybal festival waarvan de opbrengsten ten goede komen aan de Harmonie. Sinds 1989 is hij secretaris van de Harmonie Sub Matris Tutela. En of dat ook nog niet voldoende is ook nog sinds januari 1997 waarnemend president. Vanuit deze bestuursfunctie is hij nauw betrokken bij de club "Vrienden van de Harmonie" en lid van de Stichting Instrumenten en Uniformenfonds. De uitreiking van de "Orde van Verdienste" aan deze "duizendpoot", die werkzaam is op het Vincent van Gogh Instituut als medisch administrateur, zal plaatsvinden op dinsdagmiddag met carnaval 7 maarttijdens het "Klingel-lnn", rond 16.00 uur, in het gemeenschapshuis te Oostrum. -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o Vastelaoves-thema jeugd: Sprookjesbos De vastelaovesmaondag stöt dit jaor ien ut taeken van ut sprookjesbos. Me dunkt dat ge ok al redelek wat vurbeelde gezien hed op ut jeugdprinsebal. Mar dan nog kunde ut ow aege zo mekkelek of zo moejlek make as ge mar wilt. Laes de sprookjesverhale er nog mar enne kieër op nao en prebieër ow aege ien te laeve ien de gebeurtenissen van onder andere Doornroosje, Sneeuwwitje, Hans en Grietje, de Gelaarsde Kat en zoeë kunde nog wel efkes verder gaon. Ut belangriekste is natuurlek de lol en de gezelligheid op dizze aovend, mar toch is dur en moj prieske weggelet vur de best verkleejde jeugdige Karklingel. En as ge dur zoeë is ovver nao gaot denke dan is toch eigelek d'n hieële vastelaovend ieën groeët sprookje. Dus Karklingels en Karklingelinnekes laot öllie wildste ideeë los, mar pas ien d'n tussentied wel op dat ge gén wense doet ien de verkieërde wensput en dat ge zeker nie wert opgegaete dur enne wolf. De jeugdkemissie. 9 •I fe rOOSTRUM v- f i

Oostrum's Weekblad | 2000 | | pagina 9