Het gastouderbureau verzorgt de zakelijke kant van de plaatsing. Gastouders worden door ons zorgvuldig gescreend. Om de kwaliteit van de opvang zo goed mogelijk te houden biedt het gastouderbureau begeleiding en onder steuning, en worden er informatie- en cursusbijeenkomsten georganiseerd. In Oostrum zijn we op zoek naar een gastouder voor de opvang van een baby. Is uw belangstelling gewekt, wilt u meer weten over gastouderopvang? Neem dan contact op met: Carla de Swart, bemiddelingsmedewerkster. Tel: 0478-58 71 10. -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o- KBO-OOSTRUM KATHOLIEKE BOND VAN OUDEREN "GRIEZE HAZEBAL" Ook dit jaar organiseert Vastelaovesvereninging "de Piëlhaas" op carnavals vrijdag 3 maart weer het inmiddels nauwelijks nog weg te denken "Grieze Hazebal". Deze, voorheen als "50+ bal" bekende, carnavalsavond voor de "niet meer zo heel piep" zijnde carnavalsvierder(s) heeft inmiddels een vaste plaats binnen de activiteiten van de Piëlhaas verworven en diegenen die de afgelopen jaren aanwezig waren, waren steeds erg enthousiast over de opzet en het verloop van de avond. Een carnavals-avond speciaal voor die carnavalsvierders die weliswaar al iets ouder zijn maar nog wel enthousiast carnaval willen vieren; die houden van carnaval en carnavalsmuziek maar duidelijk minder gecharmeerd zijn van de moderne, meestal keiharde muziek en van grote drukte; die (vaak omdat ze alleen staan) liever carnaval vieren met leeftijdgenoten dan onder te gaan in de grote feestmassa... Welnu, speciaal voor hen is er dus het "Grieze Hazebal". Deze feestelijke avond -die gezien kan worden als een kruising tussen een gezellige dansavond en een zittingsavond- zal onder andere opgeluisterd worden door optredens van "het Seniorenorkest" en van het bekende muzikale trio "Toedem". Daarnaast heeft de organisatie nog enkele verrassende optredens voor de aanwezigen in petto. Gezien de doelgroep is de toegangsprijs voor deze avond bewust laag gehouden en die bedraagt dan ook slechts fl. 7,50 per persoon, waarbij de aanwezigen voor dat geld dan ook nog eens gratis een lekker stuk vlaai bij de koffie krijgen. Graag begroeten wij u op 3 maart vanaf 19.33 in de schouwburg. -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o- 31 Secretaris: A. Linders, Geeststraat 8, Oostrum. Tel. 0478 - 510385

Oostrum's Weekblad | 2000 | | pagina 31