betrokkenen of meenemen naar eerstvolgende bestuursvergadering. Wij bieden je voldoende inwerktijd en een gezellige samenwerking in een team dat staat voor een leefbaar Oostrum! We wachten op jou telefoontje Gewoon bellen voor informatie: 510840 Bestuur Korfbalvereniging Oostrum: Henriëtte van Bergen, Marivi Claessens, Marion van Dijk, Finny Limburg, Moniek van de Pas, Trudy TUonnissen en Sanne Vollenberg. Laatste binnentrainingen korfbalteams Oostrum: Mini's: zaterdag 1/4/2000 Welpen: maandag 27/3/2000 Pupillen: donderdag 30/3/2000 Aspiranten: woensdag 29/3/2000 Senioren 1 en 2: vrijdag 10/03/2000 De 2e helft van de buitencompetitie is dit jaar kort, van half maart tot en met mei 2000. We wensen iedereen veel succes! Uitnodiging voor alle leden. Op dinsdagavond 11 april 2000 is de jaarlijkse algemene ledenvergadering van de korfbalvereniging Oostrum. Wij nodigen al onze leden en ouders van jeugdleden uit om aan deze vergadering deel te nemen. Aangezien er belangrijke punten op de agenda staan, hopen wij op een grote opkomst. De vergaderagenda zullen we later nog publiceren in dit blad. Locatie: café De Karklingel, aanvang 20.00 uur. Sponsor. Bedankt Geert de Haart voor het nieuwe trainingspak voor onze "big coach"!!!!!!!!!! Namens bestuur K.V.O. -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o- o -o-o-o-o-o-o - Ji-Gastouderopvang "OPVANG OP MAAT" Sinds 1 juli j.l. is de Stichting Samenwerkende Kinderopvang gestart met een gastouderbureau. Naast de opvang op een kinderdagverblijf en de Buitenschoolse Opvang bieden wij nu ook Gastouderopvang. Gastouderopvang is "opvang op maat". Het grote voordeel van deze vorm van kinderopvang is een meer individuele opvang in een huiselijke sfeer en op tijden die in onderling overleg tussen vraagouders en gastouders worden bepaald. 29

Oostrum's Weekblad | 2000 | | pagina 29