In oktober gaat er vanuit Oirlo een bus naar het genadeoord van St Gerardus te Wittem. Dit jaar worden ook weer de Passiespelen in Tegelen gehouden. Ook zal men dit jaar weer een zomerreis organiseren. Waarheen en wanneer zal J. Derks nog nader bekijken. Deze middag werd op een prettige manier afgesloten met enkele rondjes kienen. Wij willen allen leden danken voor hun inbreng en medewerking voor KBO Oost rum. Het bestuur. -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o- Uitslagen; Aspiranten; Oostrum- De Peelkorf 5-2 Senioren 2; Roka- Oostrum 9-5 Senioren 1; De Peelkorf- Oostrum 8-3 Programma 26-02 Welpen; Oostrum-Peelkorf-Oostrum-Castenray 14.35 aanwezig Pupillen; The Bleu Stars- Oostrum aanvang 10.35 Aspiranten; SVSH- Oostrum aanvang 14.10 Senioren2; 27-02 Oostrum-MKV aanvang 13.00 Senioren 1; Oostrum- De Merels aanvang 14.10 Korfbalvereniging Oostrum. Hallo inwoners van Oostrum. Korfbalvereniging Oostrum is op zoek naar U. Wij komen graag in contact met de juiste persoon om ons als bestuur een handje te helpen. Wat is dan je taak? De inhoud van het werk is als volgt. Bijwonen van bestuursvergaderingen, notuleren. Verslagen maken, voortgang bewaken, nieuwe agenda uitwerken en bezorgen. Ondersteuning voorzitter in diens taken. Algemene postverzorging en van belang zijnde zaken doorgeven aan Dessie 1, Marlisa 3, Senne 1 Tielke 2, Jacqueline 1, Sanne 1 Judith 1 Nicole 1, Heidi 1, Helga 2 27 KORFBALVERENIGING OOSTRUM.

Oostrum's Weekblad | 2000 | | pagina 27