KBO-OOSTRUM KATHOLIEKE BOND VAN OUDEREN Op 14 febr. j.l. hielden wij onze algemene ledenvergadering. Op deze vergadering waren 58 leden aanwezig waarover het bestuur zeer te tevreden was. De vergade ring verliep in een vlotte en plezierige sfeer. Er kwamen o.a. de volgende punten aan de orde: Notulen vorige vergadering, jaarverslag, financieel verslag, Bestuurs verkiezing. Aftredend en weer herkiesbaar was N. Kessels-Coenen. Uit het bestuur was M. Raymakers- Janssen kandidaat gesteld. Zij werden respectief el ijk met 55 en 53 stemmen gekozen om in het bestuur plaats te nemen. A. Linders werd op deze vergadering met algehele stemmen gekozen tot secretaris- penningmeester. M. Direks-Hellegers had zich niet meer voor het bestuur herkiesbaar gesteld en daarom namen wij hier dan ook afscheid van haar als bestuurslid. Mien heeft in al die jaren dat zij bestuurslid is geweest veel gedaan voor de KBO van Oostrum dat mogen wij hier toch nog weieens gerust naar voren brengen. Ook buiten de KBO is Mien altijd erg actief geweest en daarom werd Mien dan ook door de voorzitter op een hartelijke manier bedankt voor haar vele werk. Hier hoort natuurlijk ook bij de vele malen dat Mien klaar stond voor de gastvrije ontvangst van het bestuur. Mien werd dan ook door de voorzitter op een hartelijke manier bedankt voor haar vele werk en hij bood haar dan ook namens alle leden een boeketje bloemen aan. Wij hopen dat we Mien nog vele jaren als lid van de KBO Oostrum in ons midden mogen hebben. Het Hestuur ziet er nu als volgt uit: H. Pluk, Voorzitter. A. Linders, secretaris-Penningmeester. M. Raymakers-Janssen bestuurslid. N. Kessels-Coenen bestuurslid. Tr. Drabbels-Moorrees bestuurslid. L. Martens bestuurslid. J. Derks bestuurslid. Het jaarprogramma ziet er tot op heden als volgt uit: 24 febr. is er in Horst een themadag over kerk en samenleving. 24 febr. informatie/discussieavond in het gemeentehuis van Venray over ouderenhuisvesting Millenniumproof. 2 Maart Carnavalsmiddag, 15 maart Bedevaart naar St Jozef van Smakt in samenwerking met Oirio en Casten ray. 23 maart bestuursvergadering met de besturen van Oirlo en Castenray. 30 maart besturendag van de Limburgse bond in hotel Asteria in Venray. 26 juni Fietstocht in samenwerking met Oirlo en Castenray. 06 juli feestmiddag te Baarlo i.v.m. Oud Limburgs Schuttersfeest. In augustus of september bezoek aan Kevelaer. 25 Secretaris: A. Linders, Geeststraat 8, Oostrum. Tel. 0478 - 510385

Oostrum's Weekblad | 2000 | | pagina 25