E Hallo Joost en de meisjes. A.s. zondag zingen we om 10.00 uur de Hoogmis. Ik verwacht jullie allemaal om 9.15 uur in de kerk. A.s. vrijdag mogen jullie allemaal je eigen stoel meebrengen naar de speel zaal. Vergeten jullie niet je naam onder de stoel te zetten. Tot vrijdag 15.15 uur in de speelzaal. Groetjes Liedy. GEZINSMISCOMMISSIE! Eigenlijk was het de bedoeling dat er nu a.s. zondag een gezinsmis om 10.00 uur zou plaatsvinden, maar helaas door een flinke onderbezetting van de gezinsmiscommissie, voorheen waren we met 6 personen en nu helaas nog maar met 3, is er dus geen gezinsmis. Er komt toch wel het een en ander om de hoek kijken tijdens een gezinsmis. Allereerst wordt er een toepasselijk thema gezocht, tekst uitgekozen etc, dit gebeurt tijdens een gezamenlijk overleg. Is alles compleet dan wordt het gezinsmisboekje uitgewerkt, gekopieerd, gevouwen en geniet. Vervolgens worden de kinde ren op school gevraagd of ze hun medewerking aan de gezinsmis willen verlenen. Dit kan zijn, voorlezen, altaar tafel klaar maken of kaarsjes dragen etc. Dan wordt er nog 1 of 2 keer in de kerk geoefend met de kinderen. Met de commissie komen we nog een keer in de week van de gezinsmis bij elkaar om te kijken of we niets vergeten zijn en verdelen we de taken over wat betreft boekjes uitdelen, collecte ophalen en evt. als dit nodig zou zijn de communie uitdelen. Natuurlijk zadelen we niemand op met een taak als hij/ zij hier niet achter staat. We vergaderen altijd in de pastorie om 20.30 uur. De geschiktste avond wordt altijd op de vorige vergadering gepland. Welke Oostrumse parochianen hebben nog energie en tijd over om in deze com missie plaats te nemen? Het zou toch vreselijk jammer zijn als er in de toekomst geen gezinsmissen meer plaats zouden kunnen vinden. Helaas zijn we van de zaterdagavond af moeten stappen vanwege de clustering, maar met een beetje geluk hebben we die volgend jaar weer in ons midden. Dus mensen van Oostrum laat de gezinsmiscommissie niet in de kou staan en geef U op. We hebben Uw steun hard nodig! U kunt telefonisch contact op nemen met Miep Kusters 588180, Jos de Beer 584031 of met Liedy Janssen 587304. Met vriendelijke groet; de gezinsmiscommissie. 7

Oostrum's Weekblad | 2000 | | pagina 7