M uzie kaal Aostrums Artiesten Spektakel Kaart verkoop zondag 27 februari a.s. van 12.00 uur tot 18.00 uur in het ALLEMANSCAFE. Geachte lezer, Middels deze brief willen wij u in kennis stellen, en tevens uitnodigen voor het Muziekaal Aostrums Artiesten Spektakel op 0104 00. Twee weken geleden stelden wij de bedoeling van deze avond en ons zelf aan u voor, middels een brief in het Oostrums weekblad. Wat houdt dit spektakel in? Dorpsfeest! 11jaarAMC! Reünie! Halfvastebal! ...vul maar in, de onderstaande artiesten zijn in ieder geval van de party, en zullen er alles aan doen om u een onvergetelijke avond te bezorgen. Voor en na de optredens zal een dj de muziek verzorgen. Op zaterdag 0104 00 treden de volgende artiesten voor u op; Geert Pelzer; van 21.00 tot 22.30 (de zingende kastelein) Mirjam Aartsvan 22.30 tot 23.00 Aostumse en raodse schlagers) Beppie Kraft; van 23.00 tot 23.30 (de koninging van het limburgslied) De kameraodjes; van 23.30 tot 24.00 venlose medley met o.a. Wiel Vestjes, Hay Cromvoets, Ge Deenen enz. de winnaars van het limburgs vastelaovend liedjes concour van 24.00 tot 24.30 de verrassing van het jaar!) De laatste artiest houden wii geheim tot op de avond zelf wij zullen u zeker niet teleur stellen! Hii/zii maakte al heel wat cd's en scoorde diverse nummer 1 hits. De zaal is geopend vanaf 19.30. Toegangskaartjes 25.00 p/s. Zo als u al in brief 1 hebt kunnen lezen zal de opbrengst ten goede komen van een goed doel. Tot op heden heeft zich echter nog niemand gemeld, wel is er door een bedrijf uit de regio al een fix bedrag terbeschikking gesteld voor het goede doel. Bij deze doet de commisie dan nogmaals een oproep, welke vereniging, school of instantie kan nog wat extra s gebruiken! Melden bij de voorzitter svp. Het Muziekaal Aostrums Artiesten Spektakel is het avondje uit voor jong en oud, vrienden clubs, buurtverenigingen, sportclubs, personeelsfeesten enz. enz. zorg dat u er bij bent! Gezien de bijzonder positieve reacties die de commissie MAAS mocht ontvangen is er besloten om de kaarten voor deze avond uitsluitend in de voor verkoop te verkopen.

Oostrum's Weekblad | 2000 | | pagina 26