deze morgen was dat niet mogelijk. Oostrum en Geysteren begonnen zoals verwacht namenlijk spelend op de aanval. In het begin was Geysteren drei gender zonder echte grote kansen. Oostrum liet wel een waarschuwing los. M. Lenssen werd diep gestuurd en zijn schuiver trof net geen doel. Geyster en kwam nu wat beter in het spel en drukte Oostrum in deze fase ook ver terug. Toch was het Oostrum dat de leiding nam. H. Hofman werd op rand zestien aangespeeld en stuurde met een handige beweging zijn tegenstan der het bos in. De bal ging breed op W. v. Dijck en deze schoof de 1-0 bin nen. Dit was wat Oostrum nodig had. Geysteren moest nog meer gaan ko men maar de beste kansen waren voor de Oostrummers. Ongeveer 10 minuten voor rust kreeg Oostrum een vrije trap aan de zijkant. M. Verstegen leg-de de bal bij de 1e paal waar M. Lenssen met een hakbal (op zijn R. Engels alleen dan wat sneller) de doelman van Geysteren kansloos liet, 2-0. Gey-steren leek echter nog niet geslagen want uit de eerste de beste corner werd enigszins gelukkig de 2-1 binnen gekopt. Dit was tevens de ruststand. In de-ze rust hamerde TD Rick Gielens erop dat vooral de eerste 15 a 20 minuten na rust belangrijk waren. Dit was niet aan dovemans oren gericht want Oostrum liet Geysteren komen en gokte op de counter. Die kwam er ook. H. Hof-man stuurde M. Lenssen diep en deze haalde de achterlijn. Hij legde de bal panklaar voor de aanstormende H. Linders en de wedstrijd was beslist, 3-1. Een perfecte 'Geysterse" counter want beide spelers vertoonden vorig sei-zoen nog hun kunsten in Geysteren. Geysteren bleef voetballen en dat sier-de de ploeg. Het slotakkoord was echter voor Oostrum. Een afgesla gen cor-ner kwam bij H. Hofman en deze bediende W. v. Dijck. Deze liet de doelman met een bekeken schuiver voor de 4e maal kansloos. Dat dit de eindstand was lag eigenlijk ook aan Oostrum want er had meer ingezeten. Niettemin een uitslag die de verhouding vandaag goed weergaf want afge zien van en-kele goede individuele Geysterse acties was het als ploeg toch de mindere van Oostrum. Dit is een mooie opsteker voor het duel tegen Top 2 dat als volgende tegenstander op de rol staat. Geen gemakkelijke maand februari maar Oostrum weet dan wel waar het staat als de maand februari voorbij is. Dan zal de balans opgemaakt moeten worden met het oog op de rest van het seizoen. Geen uitgesproken kampioenskandidaat maar wel een ploeg waar je rekening mee moet houden. M. Lenssen en M. Wijnhoven wil ik bedanken voor de geleverde inspanning en de supporters hoop ik in Tienray weer aan te treffen. Broeder Newin. Nieuws uit de opkomende jeugd van V.V.O. Oostrum. De F2 van V.V.O. Oostrum heeft in Maashees de finale in het zaalvoetbal toernooi bij de lage F gewonnen. Deze wedstrijd ging tussen V.V.O. Oostrum F2 en B.V.V. '27 F2 en duurde 17

Oostrum's Weekblad | 2000 | | pagina 17