p^^CARN^l5veR6NIGNG OoStRuM Hallo feestvierders van Oostrum Over 25 dagen is het dan weer zover, want dan staat de carnaval weer voor de deur. n Carnavalszondag hopen wij als optochtcommissie weer op een mooie carnavalsoptocht. Net als vorig jaar. Wij hebben gehoord dat er op veel plaatsen in diverse loodsen, schuren en hokjes flink wordt gewerkt. Heb je iets leuks of moois gemaakt. Geef je dan op bij de optochtcommissie. Jan Readts 0478-513739 of Paul van Bergen 0478-512179 De optochtcommissie -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o Hallo inwoners van Oostrum. Korfbalvereniging Oostrum is op zoek naar U. Wij komen graag in contact met de juiste persoon om ons als bestuur een handje te helpen. Wat is dan je taak? De inhoud van het werk is als volgt. Bijwonen van bestuursvergaderingen, notuleren. Verslagen maken, voortgang bewaken, nieuwe agenda uitwerken en bezorgen. Ondersteuning voorzitter in diens taken. Algemene postverzorging en van belang zijnde zaken doorgeven aan betrokkenen of meenemen naar eerstvolgende bestuursvergadering. Wij bieden je voldoende inwerktijd en een gezellige samenwerking in een team dat staat voor een leefbaar Oostrum! We wachten op jouw telefoontje Gewoon bellen voor informatie: 510840 Bestuur Korfbalvereniging Oostrum: Henriëtte van Bergen, Marivi Claessens, Marion van Dijk, Finny Limburg, Moniek van de Pas, Trudy Tonnissen en Sanne Vollenberg. Laatste binnentrainingen korfbalteams Oostrum; Mini's: zaterdag 1/4/2000 9 STRUM KORFBALVERENIGING OOSTRUM

Oostrum's Weekblad | 2000 | | pagina 9