Na de installatie als Prins kon hij de dol enthousiaste bezoekers toespreken. De anders zo "tekstvaste Prins" had het even niet meer!!! Na de prinsedans kon hij samen met zijn vriendin Inge de talrijke felicitaties in ontvangst nemen. C V'de Karklingels" kan terugzien op een fantastisch Prinsebal met mede werking van het orkest 'de Puppies" -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o Hallo inwoners van Oostrum. Korfbalvereniging Oostrum is op zoek naar U. Wij komen graag in contact met de juiste persoon om ons als bestuur een handje te helpen. Wat is dan je taak? De inhoud van het werk is als volgt. Bijwonen van bestuursvergaderingen, notuleren. Verslagen maken, voortgang bewaken, nieuwe agenda uitwerken en bezorgen. Ondersteuning voorzitter in diens taken. Algemene postverzorging en van belang zijnde zaken doorgeven aan betrokkenen of meenemen naar eerstvolgende bestuursvergadering. Wij bieden je voldoende inwerktijd en een gezellige samenwerking in een team dat staat voor een leefbaar Oostrum! We wachten op jouw telefoontje Gewoon bellen voor informatie: 510840 Bestuur Korfbalvereniging Oostrum: Henriëtte van Bergen, Marivi Claessens, Marion van Dijk, Finny Limburg, Moniek van de Pas, Trudy Tonnissen en Sanne Vollenberg. Laatste binnentrainingen korfbalteams Oostrum; Mini's: zaterdag 1/4/2000 Welpen: maandag 27/3/2000 Pupillen: donderdag 30/3/2000 Aspiranten: woensdag 29/3/2000 Senioren 1 en 2: vrijdag 10/03/2000 De 2e helft van de buitencompetitie is dit jaar kort, van half maart tot en met mei 2000. We wensen iedereen veel succes! -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o 27 KORFBALVERENIGING OOSTRUM

Oostrum's Weekblad | 2000 | | pagina 27