Kerkdiensten O.L.V. Geboorte Parochie Oostrum 29 januari - Zaterdag 19.00 Zondag 8.30 10.30 Maandag 9.00 Dinsdag 9.00 Woensdag 9.00 Donderdag 9.00 Vrijdag 8.30 9.00 Zaterdag 19.00 6 februari uur Uit dankbaarheid en tot bijzondere intentie, Piet Vermeulen uur Voor 'n jarige uur Mina Cornelissen-Boom uur Tot bijzondere intentie uur Voor het behoud van het geloof in onze gezinnen uur Voor priesterroepingen (Met Rozenkransgebed) uur Jan van Leeuwen Eerste vrijdag van de maand uur Uitstelling van het allerheiligste uur Voor 'n goede uitkomst uur Piet Haegens, Nel v.d. Berg-Linskens, Pierre Wolters Misdienaarsbeurten Zaterdag 19.00 uur Leoniek Vermeulen, Dung Ly, Anne Basten, Elke Euwes Paul Nellen en Steef Emons en Peter Fleurkens Daniëlle Engels, Ireen Schlepers, Evy Blenckers en Denise Creemers Zondag 8.30 uur 10.30 uur -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o Dames van de O.V.B. en andere belangstellenden Dinsdag 1 februari a.s. wordt een lezing verzorgd door 'n medewerker van apotheek De Monnikskap. Deze medewerker komt ons het een en ander vertellen over medicijnen en het gebruik ervan, ledereen gebruikt wel eens medicijnen. U kunt een leerzame avond verwachten. De avond begint om 20.00 uur in het gemeenschapshuis. Introducés zijn van harte welkom. Zij betalen voor deze avond fl. 5-, dit is inclusief 1 kop koffie. Tot ziens op dinsdag 1 februari a.s. Het bestuur. -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o 3

Oostrum's Weekblad | 2000 | | pagina 3