Naar de finale??? Gaan Heej en Weej naar de finale van het Limburgs Vastelaovesleedjes Konkoer Heej en Weej zouden dat heel graag willen, maar dat ligt voor het grootste gedeelte in de handen van jullie beste mensen. Bij de 51 mooiste Vastelaovesliedjes van Limburg verkozen worden is niet niks, en zeker als men bedenkt dat er 262 inzendingen waren dit jaar. Maar als we nog verder willen komen dan de laatste 51dan hebben wij jullie hulp heel hard nodig. Er zijn inmiddels 2 voorrondes geweest en er zijn al 6 liedjes van de 19 finaleliedjes bekend. Komende zondag 30 januari is de laatste voorronde welke wordt uitgezonden op L1 - Radio tussen 13.30 uur en 15.30 uur. Als achtste in de rij van 17 wordt ons liedje:We hebbe nog noeët zaon schik gehad as maergenaovend uitgezonden. In het E3-journaal van deze week vinden jullie een bon met daarop de 17 liedjes vermeldt, ook in Dagblad De Limburger staat deze week die bon. Heej en Weej roepen jullie op om in de week na 30 januari massaal jullie stem uit te brengen op het liedje: "WE HEBBE NOG NOEET ZAON SCHIK GEHAD AS MAERGENAOVEND" zodat Heej en Weej op 11 februari Noord Limburg mede mag vertegenwoor digen tijdens de finale van het Limburgs Vastelaovesleedjes Konkoer in een bomvolle Rodahal te Kerkrade. Laat zien dat Limburg niet ophoudt boven de lijn Venlo Blerick, en stem met z'n allen ons liedje naar de finale Organiseer op welke manier dan ook zo veel mogelijk bonnen om in te zenden (let wel, alleen originele bonnen dus geen kopieën, want deze zullen niet meetellen voor de uitslag). En er kunnen 3 bonnen per enveloppe verzonden worden, en 1 per persoon. Er zijn op voorhand al 2 bussen gereserveerd voor hen die dit spektakel dan willen bijwonen. Alvast bedankt namens Heej en Weej Will Cremers Margret v/d Heuvel Annemiek Pouwels 22

Oostrum's Weekblad | 2000 | | pagina 22