8 januari 2000 Biljartvereniging SNA Wat een prachtige start van de volgende 50 jaar net in het nieuwe Millennium. Met een ontroerend mooie serenade van de Oostrumse harmonie werd de 50- jarige vereniging, nu onder de bezielende leiding van Hans, in het zonnetje gezet. Je proeft dan weer heel even hoe bijzonder het is om Oostrummer te zijn. En veel oude herinneringen komen dan terug. Ik herin ner mij nog goed ons SNA Jeugdteam. Tijdens de receptie heb ik ze weer ontmoet. Geweldig om die mannen nu te zien. Toen, in het jeugdteam, waren het kleine kereltjes en we deden het goed. Ik weet nog goed dat we in café Halfweg de finale moesten spelen tegen een sterk team, strak in het zwarte biljartpak. Onze manneke's gewoon in spijkerbroek en trui, het SNA uniform. En spannend dat het was. Maar we hadden ze te pakken. Met een heel klein verschil won SNA de grote beker die nu nog staat te pronken in de prijzenkast. Ik heb er tijdens de receptie nog even naar gekeken. En daarna dat ongelofelijke diner met de SNA jeugd in kasteel Ooyen. Als ik daaraan terugdenk, dan zie ik het allemaal weer voor me. Ons Clubhuis, de jongeren, de kastelein, de toernooien waarbij iedereen om toerbeurt moest tellen of schrijven. De jaarlijkse uitwisseling met de Invaliden Sportbond. Kortom te veel om te noemen. En als een rode draad daardoor heen loopt het doen en laten van Harry Lensen. Harry is het rustpunt van de vereniging. De spil waar alles om draait en tijdens de receptie werd hij door de voorzitter van de Venrayse bond onderscheiden. Wat een geweldige vereniging in een gewel dig dorp. Tijdens de receptie hebben Elisa en ik genoten om velen van u weer even te mogen zien. Ik hoop van harte dat we dit nog vaak mogen beleven en wens iedereen een gezond en krachtig jaar toe. Heine van der Wildt. -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o 15

Oostrum's Weekblad | 2000 | | pagina 16