Heide, Vredepeel. Een voorstel om hierin verandering te brengen getuigt naar onze mening van weinig realiteitsgevoel. Het staat "haaks "op het streven om de politiek dichter bij de "gewone man/vrouw" te brengen. Op Zaterdag 8 januari vindt op het terrein bij de "Oude Watermolen" de jaarlijkse kerstboomversnippering plaats. Publicatie hierover vindt U in 't Oostrums Weekblad. Een werkgroep uit de dorpsraad heeft via een publicatie in 't Oostrums Weekblad alle inwoners van Oostrum geïnformeerd omtrent de plannen rond herinrichting hoek Geysterseweg Mgr. Hanssenstraat en herplaat sing van een Mariabeeld. Om alle inwoners zo breed mogelijk te informe ren is 't Oostrums Weekblad ook bezorgd bij niet-abonnementhouders. De werkgroep ontving 4 schriftelijke bezwaren en 1 mondeling; allen om wonenden. De binnengekomen reacties zijn beschikbaar gesteld aan de gemeente. Het is naar onze mening aan de gemeente om de ingekomen bezwaren te toetsen op ontvankelijkheid. Tegelijkertijd is een aanvraag ingediend bij het dorpenfonds om een bijdrage, die realisering van dit plan mogelijk moet maken. De Sinterklaasintocht op 28 november vond plaats onder grote publieke belangstelling. Ook in het gemeenschapshuis en op school verliep alles naar wens. De jaarlijkse rondgang ditmaal met assistentie van de ouder vereniging was succesvol. Naar aanleiding van een binnengekomen verzoek hebben wij de gemeen te verzocht om de zandweg evenwijdig lopend aan de NS spoorlijn als verbindingsweg tussen Ooster Thienweg en Zuiderbergweg een onderhoudsbeurt te geven als de weersituatie het toelaat. Genoemde weg wordt ook veel gebruikt als wandelpad. Eveneens is aandacht gevraagd voor aanpassing verlichting op de "Boschhuizen". Besloten wordt bij de gemeente het verzoek neer te leggen om tijdig als dorpsraad ingeschakeld te worden bij straatnaamgeving in het nieuwe bestemmingsplan. Van de OOZO wordt vernomen dat zij ook dit jaar de Mgr. Hanssenstraat rond Kerst- en Nieuwjaar een feestelijker aanzien wil geven door plaatsing van kerstbomen en het aanbrengen van feestverlichting. Voorzitter sluit deze laatste vergadering in deze eeuw af met de wens: Fijne Kerstdagen en een Voorspoedig Nieuwjaar. Eerstvolgende openbare vergadering: Dinsdag 11 januari 2000 in Restaurant Bowling Venray te Oostrum; aanvang 20.00 uur. -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o 5

Oostrum's Weekblad | 2000 | | pagina 5