7. Evaluatie Sinterklaasintocht en jaarlijkse huis-aan-huis actie. 8. Vaststelling vergaderdata openbare vergadering Dorpsraad. 9. Rondvraag. 10. Sluiting. Verslag van de openbare vergadering van de Dorpsraad Oostrum van Dinsdag 9 november 1999. Van de Stg. "Wonen Venray" vernemen wij dat er zoals verwacht veel belangstelling bestaat voor huur van een appartement op het dorpsplein. De toewijzing en gesprekken met geselecteerden is nog in volle gang. Een vijftal appartementen is inmiddels verhuurd aan inwoners uit Oostrum. Ten aanzien van de in aanbouw zijnde TBS - Kliniek aan de Wanssumseweg wordt vernomen dat op 26/01 de officiële opening plaatsvindt. De voor het publiek toegankelijke Open Dagen staan gepland op 29/01 en 30/01. Een programma is in voorbereiding. De definitieve naam voor de kliniek is nog niet bekend. Op 27 oktober j.l. vond een informatiebijeenkomst plaats, waarop de uit te voeren werkzaamheden aan de Watermolenstraat werden besproken. Ook van aanwonenden was er veel belangstelling. Een 2e informatie avond met de presentatie van de definitieve plannen volgt zo spoedig mogelijk. Waar mogelijk wordt met de naar voren gebrachte wensen rekening gehouden. Het Venrays Mannenkoor biedt aan in het kader van de viering van hun 90-jarig bestaan in het jaar 2000 om o.m. in Oostrum belangeloos een uitvoering te verzorgen. Voorwaarde is wel dat de activiteit niet commer cieel getint mag zijn. De dorpsraad neemt het aanbod in overweging. Wij zullen dit voorstel eerst afstemmen met bv. de harmonie, Aostrumse Zangkompeneej. Het voorstel als zodanig wordt positief ontvangen. De aandacht wordt gevestigd op enkele passages over Oostrum in de "Detailhandelsnota Venray". Oostrum komt goed voor de dag met een vrij ruim winkelaanbod in verhouding tot vergelijkbare dorpen. Uiteraard wordt ook aandacht besteed aan de ontwikkeling van het industrieterrein "De Hulst II". Omtrent de uitbesteding "onderhoud plantsoenen" aan of via de dorps raad in het kader van KEERpunt moeten eerst nog een aantal zaken geregeld worden. Via een bevriende relatie kan de dorpsraad beschikken over diverse speeltoestellen, die naar wij vernemen in goede staat verkeren. Plaatsing zou wellicht kunnen worden ingepast binnen het speelruimteplan van de gemeente. Wij zullen dit vooraf afstemmen. Via het dorpsradenoverleg Venray vernemen wij dat een nieuw fietspa denplan in voorbereiding is samen met het VVV. Het plan is gebaseerd 3

Oostrum's Weekblad | 1999 | | pagina 3