vallen maar de Oostrumse spelers waren niet scherp genoeg. Ook werd er een penalty onthouden toen het Oostrumse textiel wel erg nadrukkelijk ge test werd op zijn kwaliteit. De kwaliteit is trouwens goed hoor Wilfried en Annemie. Na het eindsignaal werd dan ook snel gezegd: deze wedstrijd zal over 10 jaar niet meer op band te huur zijn. Volgende week is de tegenstan der van een heel ander niveau want dan komt Geysteren 1 op bezoek en die ploeg wil zo snel mogelijk weer terug naar de 6e klasse van de standaard teams. Een ploeg met veel ambities dus. Herman en Chris bedankt voor de inzet. Bieslo 1 - Oostrum 1 3-2 Oostrum liet afgelopen zondag dure punten liggen in de uitwedstrijd tegen Bieslo. Dure punten betekende in dit geval dat één punt minimaal mee naar Oostrum genomen had moeten worden. De openingsfase gaf twee ploegen te zien, welke beide enigszins aftastend begonnen, maar welke ook beide wel wilden winnen. Na tien minuten werd dit onderbroken door een penalty voor de thuisploeg, welke voor mij om dubieuze redenen werd toegekend. Keeper Ralph Kessels zat er dicht bij, maar onvoldoende om de 1-0 te voor komen. Hierna ging het spel verder met kansen aan beide zijden, waarbij Bieslo iets feller en gevaarlijker was. In de 35e minuut kon een Bieslo-speler over rechts redelijk ongehinderd oprukken en vervolgens uithalen. Het schot leek niet volledig onhoudbaar maar de 2-0 was wel een feit. Tot de rust bleef dit ook een licht verdiende tussenstand. Meteen na de rust kreeg Bieslo weer een kans, maar daar bleef het voorlopig bij. Zes of zeven minuten na de rust bracht Marcel Holtackers Oostrum weer terug in de wedstrijd (1 - 2). Toen Joris Gerritsen twee minuten later Oostrum via een schitterende vrije trap langszij schoot leek een overwinning ineens binnen handbereik. De kan sen stapelden zich op en Bieslo kwam niet meer in de wedstrijd voor. Maar om te winnen moet de bal wel in het net en dit wilde niet nog een keer luk ken. Bij een van de schaarse uitvallen van Bieslo werd in de 82e minuut een corner afgedwongen en uit deze corner wist de 39-jarige laatste man van Bieslo de overwinning binnen te koppen. Tusendoor besloot de matig lei dende scheidsrechter tot een verplichte wissel voor de Oostrumse grens rechter, terwijl een aantal forse overtredingen binnen het veld onbestraft ge laten werden. Door deze overwinning komt Bieslo op 11 punten. Evenveel dus als Oostrum. Volgende week komt Lottum op bezoek. De eerste wedstrijd ging wat stroef, dus - we zijn benieuwd hoe het komende zondag gaat. Broeder Newin. Raadpleeg te allen tijde het publikatiebord i.v.m. eventuele wijzigingen 20

Oostrum's Weekblad | 1999 | | pagina 20