bloemen. Na de pauze een mooi optreden van de winnaars van onze liedjes middag n.l. Helga Thielen en Tielke Vollenberg. Vol overtuiging, en onder steund door de Eikenhofkapel, zongen zij nogmaals hun Aostrumse-schlager "Aostrumse Nachten". Hierop volgde een optreden van de coach van de veteranen. Grandioos!! Van deze buut heeft het 1e elftal veel geleerd. De eerstvolgende wedstrijd werd gewonnen dankzij de tactiek van deze coach. Die Klosterzaler brachten een parodie op de echte "Klostertaler" dit met wisselend succes. Plus-Minus wist de mensen op de stoelen te krijgen. Vrijdag nog wat haastig in verband met een optreden elders maar zaterdags maakten zij dit meer dan goed met een schitterend optreden. Op de zater dagavond werd Roland van Soest nogmaals in het "zonnetje" gezet door de Vorstenraad. Van hen ontving hij n.l. de medaille van verdienste. Als laatste trad in de buut de "Heli's Angel". Fijntjes werd uiteengezet wat deze motorduivels zoal meemaken als zij op hun motoren uitrukken. Een schitterend optreden. De Eikenhofkapel werd bedankt voor hun onmisbare muzikale ondersteuning. Dit geldt ook voor onze toneelmeester Martien Reijnders die het weer goed voor mekaar had. Tevreden en met veel plezier konden Prins Jan IV en Vorst Bert deze zittingsavonden, afsluiten onder de klanken van het Limburgs Volkslied. De volgende zittingsavonden, in het kader van het 4 x 11 jarig bestaan, worden gehouden op vrijdag 24 november en zaterdag 25 november 2000. Hopelijk kunnen wij dan genieten van wat meer Aostrumse inbreng. Jaarvergadering 11-11-1999 Op de onlangs gehouden jaarvergadering hebben er bestuursmutaties plaatsgevonden, n.l.: afgetreden zijn Wim Nielen en Paul van Bergen. Als nieuw bestuurslid is Herman Verheijen toegetreden. Vorst Bert is her benoemd en dat geldt tevens voor de voorzitter Sjef Arts. -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o Uitslagen: Pupillen: Oostrum - Lottum 7 - O Anne Verheijen 2, Mandy Ouderland 2, Anne Stevens 1 Aspiranten: De Korf - Oostrum 5 - 2 Marlisa 1, Marloes 1 9 KORFBALVERENIGING OOSTRUM

Oostrum's Weekblad | 1999 | | pagina 9