Agenda 2000 02 jan. Revue Oostrum 2000 Receptie 50 jaar S.N.A. Liedjesmiddag Prinsebal met de "Puppies" Jeugdprinsebal -zaal de Karklingel- Klingelaovend Carnavalsconcert Harmonie Prinsereceptie -Ut Göt- Eikenhofkapel-Aces Carnavalszondag -optocht- Carnavalsmaandag -optocht Venray- Carnavalsdinsdag Aswoensdag Kinderkledingbeurs Peuterspeelzaal Beierse avond Eikenhofkapel Rollebol Ador (Lomm) 27/28 mei 40-jarig bestaan tamboerkorps 25 juni Oostrum's Volleybaltoernooi -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o 07 jan. 23 jan. 29 jan. 5 febr. 19 febr. 28 febr. 4 mrt. 5 mrt. 6 mrt. 7 mrt. 8 mrt. 18 mrt. 15 april 27 mei P*z~^GW4//\lSV£r£NIQn<j OoStRuM ZITTINGEN C.V. 'DE KARKLINGELS' De bezoekers aan de zittingsavonden kunnen terugzien op heel plezierige en afwisselende avonden. De avonden begonnen met een parodist die de bezoekers, gezeten aan in de middelste rijen, veelvuldig betrok in zijn act. Daarna "Heej en Weej" - de Aostrumse inbreng - die Aostrumse zaken op de korrel nam o.a. 't WOZOCO - gebouw en een ode bracht aan onze Vorst Bert. Al met al van hoog niveau!!! Als afsluiter voor de pauze UM UM. Professioneel brachten zij een parodie op de meest actuele zaken. Vrijdag's werd Roland van Soest door de vereniging onderscheiden met het zilveren- "speldje" voor zijn elf-jarig lidmaatschap van de de Raad van Elf. Zaterdag's werd afscheid genomen van 2 leden van het bestuur en/of Raad van Elf. Paul van Bergen werd voor zijn inzet voor de vereniging onderschei den met de verenigingsmedaille en Wim Nieten werd onderscheiden met 't "Klingeltje". Namens de vereniging nogmaals bedankt!!!. Ook de beide dames deelden mee in deze hulde zij ontvingen van Prins Jan IV een boeket 7 STRUM

Oostrum's Weekblad | 1999 | | pagina 7