Oud papier op verzamelplaatsen per straat Elke eerste zaterdag van de maand vanaf 09.30 uur haalt de harmo nie oud papier op. Wij verzoeken u dringend om alleen oud papier (dus geen plastic, tempex, melk- of sap-pakken of ander afval) aan de straat te zetten. Tevens verzoeken wij u het papier goed verpakt en tijdig zoveel mogelijk per straat op een plek klaar te zetten (bijv. hoek van de straat, midden in de straat). Wij rekenen op uw medewerking. U kunt ons helpen met het ophalen van oud papier door zelf uw oud papier naar de container te brengen bij de tuinbouwloods. Bij voorbaat onze dank. Parochie O.L. Vrouw Geboorte Oostrum Geachte Parochianen, Op 25-11-1999 heeft het kerkbestuur vergaderd met diverse behartigers van de parochiële belangen over de gevolgen van de clustering. Zoals bekend heeft pastoor besloten om de clustering niet in de weg te staan en per 15-02-2000 met emeritaat te gaan. Tevens is besloten in het weekeinde nog slechts één mis te doen in elk van de drie clusterparochies. Vice-voorzitter Raedts heeft de cluster-besluiten tijdens de vergadering toegelicht. Vervolgens is tijdens die vergadering in grote meerderheid besloten om vanaf 6 12-1999 de kerkdiensten aan te passen. Het kerkbestuur kan alleen nog de H. Missen garanderen op: - dinsdagmorgen om 9.00 uur; - donderdagmorgen om 9.00 uur; - zondagmorgen om 10.00 uur. Kapelaan Hoedemaeckers zal vanaf 6-12-1999 deze diensten verzorgen, inclusief de jubilea, en de rouw- en trouwdiensten. Pastoor blijft in de gelegenheid om buiten de genoemde tijden de H. Mis te celebreren, indien hij zich daartoe in staat voelt. Vanaf 1 januari 2000 is de H. Mis op zondag om 10.30 uur. Dit is een gevolg van de afstemming op de mistijden in Castenray en Oirlo. Een ander gevolg van de clustering is dat er bij overlijden geen avondmis meer is. Hiervoor in de plaats komt een Avondwakedienst. Het kerkbestuur heeft hiervoor in Oostrum twee uiterst geschikte mensen gevonden, te weten de heren Th. van Wee en C. Oostveen. Zij zijn bereid deze diensten vanaf 01-01-2000 te gaan verzorgen. Het Kerkbestuur 3

Oostrum's Weekblad | 1999 | | pagina 3