SYNTHESE Nieuws van de Jongeren Infotheek Venray Wat is de Jongeren Infotheek eigenlijk? De Jongeren Infotheek is een winkel in het centrum van Venray, waar jongeren tussen de 12 en 25 jaar, met al hun vragen terecht kunnen. Ook ouders en andere volwassenen die veel met jeugd te maken hebben, kun nen bij ons een antwoord krijgen op al hun vragen. Wat doen we? We geven informatie en advies over diverse onderwerpen, zoals geld, gezondheid, seks en verslaving. Of werk, vrije tijd, en recht. Tevens kun je bij ons terecht als je iets wilt weten over studiefinanciering (formulieren, problemen, regelingen), schoolkeuze, hulpverlening en huisvesting. Extra informatie Verder hebben wij extra informatie over diverse onderwerpen. Dit is handig als je een werkstuk, verslag of scriptie moet maken. Ook verkopen wij lieveheersbeestspeldjes tegen zinloos geweld. En we hebben een eigen kamerbemiddelingsburo. Jongeren, die op zoek zijn naar een kamer, en verhuurders, die een kamer te huur hebben, kunnen zich bij ons inschrijven en wij bemiddelen tussen hen. Wij zijn nog dringend op zoek naar: KAMERS Hebt u nog een kamer over en wilt u bijvoorbeeld tijdelijk een kamer aan een stagiaire verhuren of aan een werkende jongere die toe is aan een eigen plek, meld u dan bij ons!!! U mag trouwens f 6300,- per jaar belastingvrij bijverdienen aan de verhuur van een kamer. Dat is toch mooi meegenomen. Ons adres: Jongeren Infotheek Schoolstraat 16 5803 BP Venray Tel/fax. 0478-588147 De Jongeren Infotheek is een Openingstijden: maandag t/m donderdag: 14.00- 17.00 uur vrijdag: 14.00-21.00 uur onderdeel van Synthese. -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o 19

Oostrum's Weekblad | 1999 | | pagina 19