bijna wel te lukken dan stond een uitstekend keepende doelman van de gasten enig succes in de weg. Zo sudderde de wedstrijd door en met twee doelpunten in de 71e en 74e minuut stelde EWC de punten veilig. Volgende week staat de uitwedstrijd tegen Bieslo op het programma en is het belang rijk een of meerdere punten mee naar huis te nemen. Mannen veel succes en tot dan. 4^, Balsponsor deze zondag was: - Jac Mols van Brand Bierbrouwerij. Raadpleeg te allen tijde het publikatiebord i.v.m. eventuele wijzigingen Aan alle muziekliefhebbers van Oostrum! Joekskapel UT GÖT is op zoek naar nieuwe leden. Zowel dames als heren zijn van harte welkom. De repetitie is op dinsdagavond van 20.30 - 22.30 uur. Dit onder zeer strakke begeleiding van onze eigen muziek-virtuoosü! Heb je interesse kom dan gerust een keertje luisteren. Ben je muzikaal geen ster, schroom je niet je bent altijd welkom. Wil je meer informatie dan kun je bellen met: Theo Clephas tel. 0478 - 51 17 58 of Sjaak Vermeulen 0478 - 58 34 34. -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o Millennium Probleem Iduna Het is al geruime tijd rustig rond Iduna, TE rustig naar de mening van het bestuur. De bezoekersaantallen zijn drastisch teruggelopen en ook bestaat er weinig animo voor bestuursfuncties. Omdat wij het zonde vinden als de soos voor de Oostrumse jeugd verloren zou gaan, organiseren we op donderdag 2 december om 20.00 uur een avond waarop de Oostrumse jeugd van 12 jaar en ouder kenbaar kan maken wat zij graag bij de soos zien gebeuren. Zonder reactie kunnen wij geen actie ondernemen dus als je iets te zeggen hebt, kom dan naar deze avond! Naar aanleiding van deze avond kunnen we dan eventueel stappen onder nemen om weer een bloeiende soos in ons dorp te krijgen. Tot 2 december! Bestuur O.J.C. Iduna -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o 16 li: Si.?////.' "■Aww/A - tww: 'OY^ "///v \v*

Oostrum's Weekblad | 1999 | | pagina 16