KATHOLIEKE BOND VAN OUDEREN Op 23 november brengen we een bezoek aan het religieus beeldenmuseum van de Fam. Franssen te Wanssum. U kunt zich nog tot zaterdag 20 nov. opgeven. We vertrekken om 13.30 uur bij het gemeenschapshuis. Voor de Gymclub hoeft dit geen bezwaar te zijn want we zijn weer op tijd in Oostrum. Naam Neemt deel aan Museumbezoek U kunt dit briefje afgeven bij: H. Pluk, Mgr Hanssenstraat 38 N. Kessels-Coenen, Jofferspad 30 A. Linders, Geeststraat 8 Op woensdagmiddag is onze kaart en Koersbalmiddag. Ik wil dit graag nog eens onder uw aandacht brengen. Er zijn mensen die graag willen rikken, maar meestal zijn er te weinig rikkers aanwezig. Bij deze roep ik dan ook de liefhebbers van dit rikspel op om gezellig met elkaar te kaarten. Men moet minimaal 5 mensen hebben om dit spel te kunnen spelen. Dus mensen kom op woensdagmiddag naar zaal "De Karklingel" om gezellig te kaarten en ook om te Koersballen. -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o Spanje, November 1999 Beste kinderen van Oostrum Nu ik weer in Nederland kom zal ik samen met mijn Pieten weer een bezoek brengen aan Oostrum. Dit zal zijn op zondag 28 november. Wij komen zoals andere jaren met de trein van 14.07 uur aan. Wij hopen dat veel kinderen op ons staan te wachten. Dag kinderen, tot 28 november om zeven minuten over twee! Sinterklaas en zijn Pieten, -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o 3 mm* Secretaris: A. Linders, Geeststraat 8, Oostrum. Tel.: 0478 - 510 385 KBO-OOSTRUM

Oostrum's Weekblad | 1999 | | pagina 9