BON KËSSELS B ij uri .vinkel Oostrum Het gebruik van natuurlijke geneesmidde len is waarschijnlijk al zo oud als de mens heid zelf. Onophoudelijk is er door weten schappers gezocht naar de weldoende krachten en de geheimen van planten. In de 19e eeuw kwam de synthetische genees middelenindustrie op en werden de natuur lijke geneesmiddelen naar de achtergrond verdrongen. Tegenwoordig klinkt echter steeds vaker de roep om een meer natuur lijke aanpak. Dat heeft natuurlijk alles te maken met de algemene trend er een gezondere levenswijze op na te houden. Phytocaps kruidencapsules zijn een vol waardig alternatief voor diverse syntheti sche geneesmiddelen. Phytotherapie Phytotherapie is de effectieve behandeling van klachten en ziek ten met natuurlijke geneesmiddelen die uit hele planten of plan tendelen bereid wor den. Phytocaps krui dencapsules bevatten de pure plant zonder toevoegingen en wor den volgens een unieke vriesdroogmethode vervaardigd waarbij alle aktieve bestanddelen behouden blijven. Ook u kunt met behulp van de hiernaast afge beelde beknopte over zicht van toepassingen eenvoudig het juiste middel voor uw klacht selecteren. Uw voldoe ning zal vanzelfspre kend nog groter zijn als u heeft ervaren welke verrassende resulta ten u met Phytocaps kruidencapsules kunt bereiken. i Enkele voorbeelden van toepassingen: VERKRIJGBAAR BIJ Aambeien Paaidekastanje Afslanken Blaaswier Blaasontsteking Beredruif Bloeddruk (verhooyd) Meidoorn Botontkalking Heermoes Cholesterol Artisjok Diarree Blauwe bosbes Duizeligheid Ginkgo Examenvrees Valeriaan Geheugenzwakte Ginkgo Gewrichtspijn Duivelsklauw Griep Echinacea Herstel na ziekte Royal Jelly Hoest Tijm Hoofdpijn Moederkruid Hooikoorts Weegbree Keelontsteking Denneknop Maagpijn Hop Misselijkheid Gember Nervositeit Passiebloem Overgangsklachten Alfalfa Reuma Duivelsklauw Slapeloosheid Goudpapaver Spataders Paardekastanje Sportinspanning Ginseng Stress Valeriaan Vermoeidheid Guarana Verstopping Laksavital Vochtophoping Berkeblad Weerstand Echinacea Natuurlijk genezen met: Phytocaps Kruidencapsules rik

Oostrum's Weekblad | 1999 | | pagina 6