Stormvogels kwam verder op en gaf achterin wel erg veel ruimte weg. A. Hogeboom leek te profiteren maar werd op niet correcte wijze gestopt. De vrije trap werd weer door H. Kessels in twee pogingen binnen geknald. Stormvogels bleef hierna dezelfde fouten maken door veel ruimte weg te geven en Oostrum profiteerde hier keer op keer van. Vooral H. Kessels want die liet tot aan de rust het net nog 3 keer bollen en gaf de wedstrijd een ongewone 5-0 tussenstand. Na de rust probeerde Stormvogels wat terug te doen en kreeg weer goede kansen. De spelers van de gastploeg waren of besluiteloos, niet scherp genoeg of vonden de Oostrumse doelman Th. Kessels (die weer eens prima keepte) op hun weg. Aan de andere kant wist Oostrum zich wel raad met de kansen. Een corner van Oostrum werd door de Siebengewaldse defensie slecht verwerkt en W. v. Dijck knalde met een mooie volley de 6-0 in de touwen. Weer even later werd H. Kessels binnen de beruchte lijnen gevloerd en een strafschop was de sanctie. Door afwezigheid van vaste nemer A. Stam nam E. Broeren de honneurs waar en maakte geen fout, 7-0. Storm vogels bleef echter voetballen en dat sierde de ploeg. Een tegentreffer zat er echter niet meer in. Oostrum aan de andere kant verzuimde om nog meer zout in de Siebengewaldse wonden te strooien en zo was de 7-0 eindstand een feit. Een overwinning waar niets op af te dingen viel want Oostrum toonde zich gewoon slagvaardiger daar waar de tegenstander dit ontbeerde. Kansen moeten toch benut worden wil je winnen en Oostrum deed dit deze zondagmorgen naar behoren. Tevens speelde Oostrum veel directer wat veel gevaar opleverde. Hans, Rob en Ben wil ik bedanken voor de inzet en inspiratie en natuurlijk ook voor de goals, (al vinden de meeste van de veteranen dit wat minder leuk gezien het scorende vermogen van een deze speler(s) daar). Volgende week is "the old firm" binnen de gemeente Venray de volgende klus van de rood-witten. Wel op een ongewoon tijdstip van 12.00 uur. Hope lijk leggen we dan dezelfde slagvaardigheid aan de dag. Dat zou dan wel een mooie afsluiter van de eeuw zijn. Broeder Newin Raadpleeg te allen tijde het publikatiebord i.v.m. eventuele wijzigingen 22

Oostrum's Weekblad | 1999 | | pagina 22