Ouderraad Mariaschool Oostrum Sint Maarten in Oostrum Zaterdag 13 november zal er wederom een Sint Maarten viering gehouden worden in Oostrum. Deze viering zal in twee gedeelten ptaatsvinden. Het eerste deel vindt plaats in de kerk, alwaar het verhaal verteld én uitgebeeld zal worden. Het tweede gedeelte is de optocht. Deze start na afloop van het verhaal in de kerk. De optocht heeft als route: Watermolenweg (opstellen voor de school), Randenrade, Vlasakker, Geysterseweg, Witte Vrouwenstraat, Valkenkamp straat, Mgr. Hanssenstraat, Watermolenweg (eindpunt "De Watermolen"). Op het eindpunt zal er bij het kampvuur wafels en warme chocolademelk uitgedeeld worden. Tijdens de optocht geldt dat het niet toegestaan is om blikken met benzine (o.i.d.) mee te dragen. Dit is te gevaarlijk! Tevens is het verzoek om voor de aanvang van de optocht de kleinste kinderen vooraan op te stellen. De Ouderraad -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o N Vy Vorige week was er een concours voor de Ifflhh paarden in Roggel. Marlies Huybers heeft in XT AR R T N'euws de L- dressuur 2x 154 punten behaald. NOrShL Afgelopen weekend was er voor de pony's een selectie wedstrijd in Horst, hier zijn de volgende resultaten behaald: Denise Creemers een 6e plaats met 154 punten, Tamara Wilmsen een 8e plaats met 148 punten. Beiden in de L-dressuur. Milou Berghmans behaalde een 2e prijs met 168 punten, waardoor ze niet alleen een winstpunt be haalde, maar zich ook kwalificeerde voor de Limburgse kampioenschappen. Jeanine Huybers behaalde een 7e plaats met 164 punten (1 winstpunt), Jamy Muysers een 5e prijs met 161 punten (1 winstpunt) en Loes Reynders een 17e plaats met 141 punten. Veel succes de volgende keer, Nobel -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o 21

Oostrum's Weekblad | 1999 | | pagina 21