Gescoord werd er voorlopig niet en het duurde tot de 75e minuut dat SVVH een vrije trap kreeg. Het schot kon door de Oostrum doelman onvoldoende gepareerd worden en een SVVH-speler kon de 0-2 binnentikken. Tegen de verhouding in? Het antwoord is ja, maar ze tellen wel. Oostrum nam nog meer risico's en via een counter van SVVH werd het zelfs 0-3. De Oostrumspelers probeerden nog van alles maar het lukte maar niet om een dik verdiend doelpunt te scoren. Bij de laatste twee doelpunten ging de Oostrumgoalie niet volledig vrijuit maar ook hier geldt een oude voetbalwet: Winnen doe je met elf man, verliezen ook. Hoopvol deze zondag was het vertoonde spel en als de kansen ook nog benut gaan worden, kunnen we met vertrouwen de toekomst tegemoet zien. De meest nabije is de uitwedstrijd komende zondag tegen Stormvogels. De trouwe supporters worden weer verwacht. Vanaf deze plaats tevens een felicitatie naar het damesteam, dat de eerste competitie-punten binnenhaalde. Balsponsor deze zondag was: Brood en Banket Jan Verheijen. Oostrum DA 1-Quick Boys DA 2 3-0 (2-0) Door de regen lieten wij ons niet kisten en dus gingen wij met goede moed het veld op. Na de uitslag van vorige week wilden wij zeker winnen. En dan in de 10 de minuut scoorde Jacomijn na een voorzet van Auke en een fout van de keeper 1-0. De tegenpartij kwam terug maar scoorde niet dus deden wij dat zelf maar weer, in de 22 ste minuut uit een vrije trap van Petra die via de schouder van Susan Felder achter de doellijn ging. 2-0. De eerste helft gebeurde er niet zo heel veel meer dan een paar kansen die wij niet benut ten. Vrij snel in de tweede helft scoorde Auke in de 53 ste minuut na eerst een verdediger en de keeper uitgespeeld te hebben. 3-0. Daarna hadden we wel nog kansen maar die gingen er niet in, ook de tegenpartij lukte het niet om nog te scoren dus bleef het 3-0. En wat is er nou mooier dan thuis de eerste wedstrijd te winnen. Klaartje Achates 5 - Oostrum 5 1 - 2 (1 -1) Afgelopen zondag togen we vol goede moed naar Ottersum om daar het vijfde elftal zo goed mogelijk partij te geven. In ons achterhoofd waren we al blij met een gelijk spel, maar dat pakte anders uit! Toch zag het daar in het begin van de wedstrijd niet naar uit. Achates zette de zaak goed vast en onze middenvelders renden van hot naar her. Het was 15

Oostrum's Weekblad | 1999 | | pagina 15