Kerkdiensten O.L. Vrouw Geboorte Parochie Oostrum 2-10 oktober Overl. ouders Janssen-Peeters, Lies Janssen- Wolters, Pierre Wolters, overl. ouders, overl. ouders van Arsen-Loonen, Theij Hendrix, Piet Haegens, Cor Thielen en zoon Thielen, overl. leden van de voor malige bakkersvereniging Venray. Jan de Hoog (namens de oude buurt) Voor het geestelijk en tijdelijk welzijn van de paro chie. Mechtilda Pingen-Engels, Hans Korendijk en overl. familie, overl. ouders Volleberg-Litjens, overl. familie Litjens-Hendriks, Giel Vennekens en echtgenote en wederzijdse familie (Koor Harmony) Gest. jaardienst Martinus Verheijen en echtgenote Tot bijzondere intentie Voor Priesterroepingen Plechtig Lof met rozenkransgebed (Gem. Koor) Uit dankbaarheid t.e.v. Onze Lieve Vrouw Uitstelling van het Allerheiligste Jo Jeuken Voor het geestelijk en tijdelijk welzijn van de parochie overl. ouders José Manders-Vullings en overl. ouders van Huet-Bongers Job Euwes, Luuk Gielens, gebr. Kessels Danielle Engels, Ireen Schlepers, Wanda v.d. Bussche, Marloes Derksen Anne Basten, Marloes Denissen, Floortje Gloudemans Woensdag 6 oktober 19.00 uur Anne Basten, Marloes Denissen Rozenkrans voor het leven Op zaterdag 9 oktober zal in verschillende landen en ook in Nederland de in ternationale Rozenkrans voor het Leven gebeden worden voor ongeboren kinderen, voor steun aan moeders die in verwachting zijn, voor de bekering van aborteurs en voor hun medewerkers. Tevens wordt er gebeden voor mensen van wie het leven door euthanasie bedreigd wordt en voor artsen die bewust de dood van een patiënt veroorzaken. In onze kerk zullen we zaterdag 9 oktober om 11.00 uur, afwisselend met muziek, de Rozenkrans voor het Leven bidden. We hopen dat vele parochi anen met ons samen zullen zijn voor het Rozenkransgebed, die ongeboren kinderen zullen zeker onze voorsprekers worden bij God. Zaterdag 19.00 uur Zondag 08.30 uur 10.00 uur Maandag 09.00 uur Dinsdag 09.00 uur Woensdag 09.00 uur 19.00 uur Donderdag 09.00 uur Vrijdag 08.30 uur 09.00 uur Zaterdag 19.00 uur Misdienaarsbeurten Zaterdag 19.00 uur Zondag 08.30 uur 10.00 uur 5

Oostrum's Weekblad | 1999 | | pagina 5